FAQ
12 stycznia, 2015

Zdjęcia ślubne Warszawa promocja

Zdjęcia ślubne Warszawa promocja !

Zdjęcia ślubne Warszawa promocja! Dziś już wiemy że zdjęcia ślubne cieszą się ogromnym zainteresowaniem; dla niektórych par są nawet ważniejsze niż tradycyjne wideofilmowanie. Wychodząc naprzeciw tym właśnie oczekiwaniom, przygotowaliśmy promocję skierowaną do Klientów zainteresowanych zdjęciami ślubnymi – pełnym reportażem.
Co oznacza pełen reportaż ślubny w naszej firmie:
1. Zdjęcia ślubne z przygotowań
2. Zdjęcia ślubne z błogosławieństwa
3. Ceremonia ślubna
4. Zabawa
5. Oczepiny
6. Znowu zabawa?
7. Plener ślubny w innym terminie niż dzień ślubu
8. Album tradycyjny lub fotoksiążka
9. Miejsce ślubu Polska

Ofertę zdjęć ślubnych mamy podzieloną na pakiety, zawierające różne opcje realizacyjne, niemniej to co zaproponowaliśmy powyżej należy chyba do najbardziej popularnego pakietu – Wielka Miłość. Cena takiego pakietu po uwzględnieniu zniżki to 2400 zł brutto. Ofertą mogą być objęci Klienci, którzy zawierają ślub w jednym z trzech najbliższych miesięcy tzn. w styczniu, lutym, marcu 2015 roku.Zdjęcia ślubne Warszawa promocja – serdecznie zapraszamy!

Co dodatkowo możecie domówić do zdjęć ślubnych?

Przygotowaliśmy pewną gamę usług, które możecie wybrać zamawiając u nas zdjęcia ślubne:
1. Zagraniczna sesja plenerowa Europa – obecnie możemy zrealizować sesję plenerową całkowicie bezpłatnie – para młoda pokrywa tylko koszty dojazdu i zakwaterowania naszego fotografa.
2. Indywidualna galeria internetowa zawierająca około 50-100 wybranych zdjęć ślubnych. Galeria wykonana w technologii flash prezentująca zdjęcia w formie pełnoekranowej wraz z miłą muzyką w tle.
3. Fotoksięga, która zdecydowanie różni się od fotoksiążki – wielkością, grubością kart, mnogością rodzajów okładek
4. Studio fotograficzne na Waszym weselu – hit ostatniego sezonu – dodatkowy fotograf przygotowuje dla Was zestaw gadgetów, lampy oświetleniowe, w razie potrzeby także tło fotograficzne, na tle którego możecie sobie robić zdjęcia do woli 🙂
5. Czy pamiętacie aparat Polaroid, takie małe cudeńko, które od razu drukuje zdjęcia ślubne? Jeżeli chcielibyście, aby nasz fotograf wykonał 100 pamiątkowych zdjeć i tego samego dnia przekazać je gościom to koniecznie skorzystajcie z tej oferty.
Ceny powyższych elementów są różnorodne i zależą od pakietu, który wybierzecie. Jak w wielu innych wypadkach tak i tutaj, najlepszym rozwiązaniem jest spotkanie, podczas którego rozmawiamy na temat zdjęć ślubnych i oferty jaką możemy przygotować bazując na Waszych oczekiwaniach.

Jesteście zainteresowani zdjęciami ślubnymi? Co dalej?

Serdecznie zapraszamy do naszego biura – tutaj możemy pokazać Wam pełne realizację reportaży ślubnych, możemy zaprezentować jak wyglądają elementy dodatkowe jakie opisaliśmy powyżej i jest to też okazja do finalizacji umowy, która dla Was gwarancją jakości, a dla nas potwierdzeniem rezerwacji terminu.

Jak wyglądają zdjęcia ślubne wykonane przez nas?
Zerknijcie na poniższe, wybrane zdjęcia jakie wykonaliśmy w zeszłym roku.

 

OSTATNIE WPISY