FAQ
8 lutego, 2010
professional

Wideofilmowanie
nowocześnie i z klasą!

Realizujemy usługę zwaną potocznie wideofilmowanie, niemniej w odróżnieniu od osób, które zajmują się tym procesem dorywczo – my zajmujemy się tym na co dzień. Takie podejście w gwarantuje Wam, że film z wesela będzie naprawdę wyjątkowy, nowoczesny – po prostu profesjonalny. Nie chcielibyśmy, aby to były tylko słowa dlatego też oddajemy głos naszym Klientom w zakładce Referencje.

Nowocześnie...

Z własnym scenariuszem...

Romantycznie....

Dziękując rodzicom...

Jakie są formy wideofilmowania?

Wideofilmowanie często przybiera formę relacji z przeszłych wydarzeń widzianych na własne oczy, ale może zawierać elementy folkloru, mitów, pieśni i opowieści przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Mimo, że jest to nieoceniony sposób na zachowanie wiedzy i zrozumienie doświadczonych ludzi, historia mówiona może także zajmować się rozmowami z młodszymi pokoleniami. W ostatnim czasie, użycie technik wideofilmowania pozwoliło na wyjście historii mówionej z kręgu czysto językowych form komunikacji i wejście w świat, gdzie równie ważne są gesty. Po prostu wideofilmowanie realizowane w Warszawie. Widząc na ekranie ruchy, mimikę oraz słysząc głos jesteśmy w stanie wyczytać więcej emocji niż z opisu podczas czytania. Wideofilmowanie stało się niezwykle popularne w przekazywaniu historii. Historia w formie filmu jest o wiele bardziej przyswajalna poprzez odbiorców. Pozwala ona na wizualizację momentów, które są ulotne. Dzięki temu możemy szybko wejść ponownie w tą historię pokazaną na filmie. W ten sposób możemy zachować zdecydowanie najwięcej dla siebie i pozostałych. Filmy są w takim stopniu obecne w naszym życiu, że trudno byłoby wyobrazić sobie świat bez nich. Filmy przekazują informacje, poglądy i wspomnienia, których prawdopodobnie nie bylibyśmy w stanie zapamiętać w inny sposób. Wideofilmowanie pozwala nam widzieć i odczuwać to co działo się podczas wydarzenia/imprezy. Mają na celu dostarczanie odbiorcom przeżyć, których nie dawał im kontakt z żadną inną formą przekazu. Filmy zabierają nas w podróż, podczas której mamy do czynienia z doświadczeniami, jakie wydarzyły się w naszym życiu, angażującymi nasze emocje. Staramy się, aby nasze wideofilmowanie miało taki końcowy efekt, aby wywierało wrażenie, miało wpływ na widzów, oraz aby wzbudzić zachwyt, czy zaskoczyć.

Nie czekaj zamów nowoczesne wideofilmowanie!

wyróżnij się od innych

Wideofilmowanie historia

Na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat wiele się zmieniło. Pewnie każdy z nas pamięta filmy ze ślubów i wesele rejestrowane kamerami VHS, kiedy nagrywało się dużo, ba, prawie wszystko (!) a operatorem był zazwyczaj wujek/kolega/brat. Takie wideofilmowanie polegało przede wszystkim na rejestracji wydarzeń, nie było niczym kreatywnym. Oglądanie wielogodzinnych filmów z wesela z dzisiejszej perspektywy byłoby udręką : ) Technika na szczęście poszła na przód, zmienił się i dostępny sprzęt jak i podejście do filmów ślubnych i wideofilmowania jako takiego. Nie potrzebujemy filmu dokumentującego całego wesela, tylko jego najważniejsze elementy. Ujęcia powinny być krótsze i posiadać odpowiednią dynamikę, która będzie komponowała się z muzyką. Dzisiaj najbardziej popularne wideofilmowanie to filmy 30-60 minutowe, pokazujące najciekawsze momenty i sytuacje. Chodzi o wyłapanie emocji, chwili, znalezienie się w odpowiednim miejscu i czasie. Wraz z upływem czasu wspomnienia stają się mniej intensywne, a fotografie lub teledyski ślubne mogą bardzo szybko przywołać je na nowo. Jest to jeden z powodów, dla którego warto udokumentować ten wyjątkowy dzień. Dzięki kreatywności i odpowiednim umiejętnościom w wyjątkowy sposób wykorzystujemy nasze spojrzenie do utrwalenia najważniejszych momentów życia. Do każdej wykonywanej przez nas pracy podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, tworząc materiał odzwierciedlający atmosferę pełną miłości, radości i emocji. Najlepsze produkcje filmowe to takie, które angażują Cię jako widza w historię i zabierają w podróż pełną emocjonalnej narracji. Realizujemy charakterystyczne ujęcia pracą kamery podkreślając charakter chwili.

Historia - Śmiesznie 2007 rok

Historia- odważnie 2008 rok

Ostatnio modne filmowanie DSLR

Dziś bardzo modne jest filmowanie dslr (filmowanie aparatami) polegające na realizacji ujęć z wykorzystaniem aparatów fotograficznych (lustrzanek) np. Canon i Nikon. Osiągnięty efekt jest zadziwiający i zapierający dech w piersiach; oraz przypomina typowo kinowy film. Kolory i ich dynamika, barwa, miękkość są wyjątkowe, nieosiągalne przez kamery wideo. Jeżeli zależy Wam na wyjątkowej pamiątce, koniecznie musicie się zainteresować czym jest wideofilmowanie aparatami. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie 4K oraz fullHD, który charakteryzuje się rejestracją kolorów w ponadprzeciętnej palecie barw oraz niesamowitą głębią ostrości. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie dzięki czemu nasze filmy są w wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Używając sprzętu najwyższej klasy mamy pewność, że każde nasze nagranie będzie odpowiednio utrwalone w każdym, najmniejszym szczególe.

Filmowanie DSLR ...

Filmowanie aparatami...

Ostatnio modne coming soon

Chcecie się wyróżnić, szukacie pomysłu jak dodatkowo wzmocnić efekt WOW!. Pomyślcie o czymś co nazywa się coming soon. Czyli szybki, dynamiczny zwiastun filmowy, zawierający najlepsze ujęcia z Waszego wesela. Coś co jest całkowicie inne niż klasyczne wideofilmowanie, jest to coś co można wykorzystać na Facebook jako pierwszy film po Waszym weselu. Taka typowa zajawka, która po obejrzeniu ma dać poczucie niedosytu, chęci zobaczenia więcej i więcej…. Coming soon rozgrzeje Waszych gości do czerwoności 🙂

Coming soon

Zwiastun

Ostatnio modne podziękowanie dla rodziców

Nowa forma podziękowania rodzicom za trud włożony w wychowanie… zamiast słów wystarczy film, który jest inny niż klasyczne wideofilmowanie i zapewnia iż Wasi goście oglądający film na weselu na 100% wzruszą się i docenią pracę jaka została włożona w jego przygotowanie. Z doświadczenia zapewniamy iż jest to zdecydowanie lepsze niż drobne prezenty jakie do tej pory przekazywała Para Młoda rodzicom. Tego wzruszenia, zdziwienia i zaskoczenia nie zastąpi nic. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Podziękowanie dla Rodziców

Podziękowanie dla rodziców film

Dlaczego my?

Sztuka filmowa nie znosi słowa „nuda”, dlatego kluczowe momenty Waszego najważniejszego dnia z życiu, takie jak przygotowania, przysięga, pierwszy taniec,tort, oczepiny, czy plener łączymy w dynamiczny, ciekawy, pozbawiony monotonnych scen reportaż filmowy z dodatkowymi elementami takimi jak np. wywiady z gośćmi.  Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, dlatego chcemy tę chwile zatrzymać na przyszłość. Nic tak nie odda panującej atmosfery i emocji z tych najważniejszych chwil w życiu, jak dobrze zrealizowany reportaż filmowy, czy reportaż fotograficzny. Jeśli chcecie aby ten wyjątkowy dzień pozostał z Wami na zawsze powinniście zapewnić sobie profesjonalną ekipę filmową, która uwieczni te piękne chwile. Wideofilmowanie to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja, dlatego staramy się, aby każdy nasz film ślubny był niepowtarzalny. Weselny operator wideofilmowania powinien odtworzyć i uchwycić najlepsze momenty z Państwa uroczystości tu i teraz, wiedząc, że nie będzie miał on możliwości powtórzenia kadru. Dobry film jest dziełem dobrego kamerzysty. A dobry kamerzysta to nie tylko profesjonalista w swoim fachu, dysponujący dobrej jakości sprzętem, ale również osoba dyskretna, kreatywna, spostrzegawcza, potrafiąca wyłapać idealny kadr. Ciekawy film ślubny jest tak skonstruowany aby unikać zbyt długich ujęć, niepotrzebnych dłużyzn, czy monotonii. Tacy właśnie jesteśmy 🙂

Nie czekaj zamów nowoczesne wideofilmowanie!

wyróżnij się od innych

Wideofilmowanie i zdjęcia ślubne?

Oczywiście, dla Was oferujemy kompleksową obsługę filmową i fotograficzną ślubu. Nasza ekipa wspólnie pracuje, po to aby osiągnąć najlepszy możliwy efekt. Takie rozwiązanie – połączenie wideofilmowania i zdjęć ślubnych – sprawdza się najlepiej. Dostajecie produkt, który nie tylko jest pamiątką filmową, ale i fotograficzną, a wszystko w jednym bardzo ładnym, specjalnie dla Was przygotowanym (jednorazowym) opakowaniu.

Zdjęcia ślubne Warszawa promocja
plener stare miasto warszawa
Zdjęcia ślubne Warszawa promocja
zdjęcia ślubne sopot
Najlepszy kamerzysta w Polsce
plener warszawa

OSTATNIE WPISY