FAQ
6 lutego, 2015

Wideofilmowanie promocja

Wideofilmowanie promocja!

Mamy dla Was super okazję- wideofilmowanie promocja! Nasz początek związany z uwiecznianiem Waszych najważniejszych chwil zaczęliśmy od wideofilmowania. Do dziś wideofilmowanie ślubów wciąż jest u nas na topie i nie przestaje być popularne ani przez moment. Niektórzy z Was wybierają samo to, niżeli same zdjęcia ślubne. Nic w tym dziwnego, bowiem taki reportaż jest miłym, atrakcyjnym wspomnieniem i wracamy do niego chętniej, nawet jeśli nie od razu – to po paru latach emocje podczas oglądania takiej pamiątki są tak samo silne, jak w dniu ślubu. Nasze Młode Pary potwierdzają, że powroty z oglądania reportaży ślubnych zawsze przynoszą ponowny uśmiech na twarzach i jest to zupełnie inny rodzaj wspomnień niż zdjęcia ślubne, warty do uwiecznienia.
Widzimy wasze niezmienne zainteresowanie ta usługą, dlatego wychodzimy Wam na przeciw i przedstawiamy pakiety, które można edytować i dostosować do swoich potrzeb. Tym sposobem Wasz film będzie taki, jak oczekiwaliście – bez niespodzianek czy elementów które są dla Was zbędne. Dodatkowo w miesiącach styczeń – marzec oraz październik – grudzień mamy atrakcyjne promocje!

Wideofilmowanie promocja!

– kupując pakiet wideofilmowanie i zdjęcia ślubne na obsługę uroczystości odbywającej się w jednym z 3 miesięcy – styczeń, luty, marzec otrzymujesz – 1000 zł zniżki (dotyczy pakietów Wielka Miłość i Glamour)

– kupując pakiet wideofilmowanie i zdjęcia ślubne na obsługę uroczystości odbywającej się w jednym z 3 miesięcy – pażdziernik, listopad, grudzień  otrzymujesz – 600 zł zniżki (dotyczy pakietów Wielka Miłość i Glamour)

Zobacz jak może wyglądać Wasz film ślubny

Anita i Sebastian, czyli gorąca, piękna miłość prosto z mroźnej Kanady!

Uśmiech, radość i ogromne emocje – to wszystko towarzyszyło nam przez cały ten dzień z nimi. Wzruszający ślub w kościele św. Anny na warszawskim Starym Mieście i szalone wesele w Venezia Palace. Anita i Sebastian poznali się już w Kanadzie, jednak zdecydowali, by najpiękniejsze chwile sfilmować w Warszawie i abyśmy to my im towarzyszyli. Para zdecydowała się na 2 operatorów filmujących lustrzankami oraz nagranie z drona. Efekt? Przyciągnięcie uwagi przechodniów, zaskoczenie i pełen podziw ?

 

Teledysk Asi i Adriana

Jak większość historii miłosnych, historia Asi i Adriana również ma swój happy end ? Zanim on jednak nastąpi, mamy tu do czynienia z wieloma perypetiami tych dwojga i psikusami, które z tego co wiemy, również na co dzień goszczą w ich życiu. Wyszło bardzo ciekawie i wszyscy świetnie się bawiliśmy podczas kręcenia teledysku. Tym filmem opowiedzieli nam o sobie samych… Asia z Adrian skorzystali z pakietu filmowanie lustrzankami oraz zdjęcia ślubne, a także na przygotowaliśmy filmową i fotograficzną sesję plenerową.

 

Teledysk Patrycji i Piotra

Mamy kolejną Parę która mieszka poza granicami Polski, jednak zdecydowali się pobrać w Ojczyźnie ? Patrycja i Piotr, para pełna wspaniałego uroku i ciepła pomimo norweskiego chłodu, którem na co dzień muszą się „przeciwstawiać” ? Stąd ich teledysk ślubny zatrzymaliśmy w klimacie, który – naszym zdaniem – fantastycznie oddaje charakter Nowożeńców. Naszych dwóch operatorów lustrzanek uwieczniło ich najlepsze momenty w Myślenicach pod Krakowem.

 

Teledysk Mileny i Kuby

Milena- żywiołowa i radosna , Kuba- opanowany i uśmiechnięty. Razem? Mieszanka wybuchowa! To jedna z tych Par, która zostanie w naszej pamięci na długo. Wspaniała energia jaka od nich biła od początku sprawiła, że praca z nimi zamieniła się w czystą przyjemność. Zaczęliśmy jeszcze przed weselem, filmem dla Rodziców jako podziękowania. Towarzyszyły nam przy tym ulewa, wichury ale też słońce i szerokie uśmiechy. W dniu samego już ślubu, nieco zdenerwowani ale pełni wrażeń zostali uwiecznieni przez naszych dwóch operatorów. Zauważyliśmy, że Pary czują się przy naszej obecności swobodniej i lepiej kiedy przed ślubem wykonujemy dla nich dodatkowe zlecenie ? w przypadku Mileny i Kuby było to Podziękowanie dla Rodziców.

wideofilmowanie promocja

OSTATNIE WPISY