FAQ
8 lutego, 2012

Zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne

Czy interesują Was zdjęcia ślubne ? Jeżeli potrzebujecie nowoczesnych zdjęć ślubnych zrealizowanych na terenie miasta Warszawy szukacie nas w wyszukiwarce google pod hasłem zdjęcia ślubne warszawa. Jeżeli interesują Was promocje warto zajrzeć do zakładki Oferta specjalna. Tam są promocje, które powinny zaciekawić każdego. Wierzę że atrakcyjność miejsc jak i nasza elastyczność pozwoli zrealizować zdjęcia ślubne czy plenery ślubne takie jak oczekujecie. Zapraszamy do współpracy 🙂 Postarajcie się odwiedzić naszą galerię ślubną, zapoznajcie się ze zdjęciami ślubnymi, być może niektóre miejsca w których realizowaliśmy zdjęcia ślubne są Wam znane ?

zdjęcia ślubne

zdjęcia ślubne

Realizacja zdjęć ślubnych na terenie Warszawy odbywa się w różnych lokalizacjach. Bardzo często to Wy podpowiadacie nam gdzie chcecie mieć sesję zdjęciową, gdzie najlepiej się czujecie lub gdzie jest Wasze ulubione miejsce. Niemniej możecie się oczywiście całkowicie zdać na nas 🙂 na podstawie Waszych oczekiwań przygotujemy najlepszą rekomendację. Mieścimy się w Warszawie, ale pracujemy na terenie całej Polski, wykonujemy też zagraniczne sesje ślubne i reportaże. Jeśli macie niekonwencjonalny pomysł na sesję ślubną, lub planujecie ten niezwykły dzień za granicą – z wielką przyjemnością będziemy Wam towarzyszyli. Razem stworzymy jedną z najpiękniejszych pamiątek, którą po latach będziecie mogli pokazywać najbliższym i wspominać ten piękny dzień. 🙂

zdjęcia ślubne

zdjęcia ślubne

Uwielbiamy fotografować i jest to nasza pasja, dlatego do każdej Pary podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby każdy nasz reportaż zdjęciowy był inny. Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie, której nie da się niczym innym zastąpić. To na nich zatrzymujemy ulotne chwile, staramy się uchwycić to co najpiękniejsze. Czerpiemy z fotografowania wiele radości i mamy nadzieję, że widać to na naszych zdjęciach ślubnych. Uwielbiamy precyzję i małe detale, które nas otaczają. Staramy się uchwycić Wasze gesty, spojrzenia i emocje- radość, uśmiech, łzy wzruszenia. Wykonujemy zdjęcia ślubne w formie reportażu od samych przygotować, ślubu, wesela, po plener zdjęciowy. Na Państwa życzenie wykonujemy również sesje narzeczeńskie, które są świetnym uzupełnieniem pamiątki . Podczas wykonywania zdjęć ślubnych podczas wesela jesteśmy prawie niewidoczni, staramy się, abyście podczas najważniejszego dnia w Waszym życiu nie odczuli naszej obecności. W końcu to Wy jesteście wtedy najważniejsi 🙂

Przy pracy wykorzystujemy wysoko wydajne lampy błyskowe, nie tylko przenośne, ale także mobilne zestawy oświetlenia stałego, które zapewniają iż najmocniejsze nawet cienie generowane przez słoneczny dzień udaje nam się usunąć. Do tego pełen proces obróbki zdjęć – zdjęcie ślubne można wykonać bardzo fajne, ale właściwa obróbka pozwala osiągnąć zdjęcia doskonałe. Odpowiedni dobór kolorów na zdjęciu oddaje jego nastrój, zamysł fotografa, nastrój pary młodej itd.

Tego wszystkiego zapewne i Wy oczekujecie, a my jesteśmy gotowi Wam to dać – zapewniając doświadczonego fotografa, doskonałą osobę do post produkcji zdjęć ślubnych oraz wspaniały album jako pamiątkę tego wyjątkowego dnia.
Jesteśmy bardzo otwarci – wykonujemy zdjęcia ślub prawosławny, potrafimy także wykonać zdjęcia ślubne w cerkwi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty .

OSTATNIE WPISY