FAQ
19 sierpnia, 2020

Live streaming ślubu i wesela

Stream, streaming, live streaming, streaming online, pewnie słyszeliście różne nazewnictwo, jednak to wszystko to po prostu transmisja na żywo w internecie. Możemy wykonać ją na popularnych serwisach, takich jak YouTube, Facebook albo na Waszej spersonalizowanej ślubnej stronie internetowej.

Aktualnie wiele par młodych zostało postawionych przed pytaniem, co dalej, co z ich ślubem? Być może to nawet Wy, albo Wasi bliscy. Czy przekładać ślub z powodu pandemii? Jak nasi goście będą z nami podczas ceremonii? Jak chronić siebie i swoich bliskich?

Pewnie myślicie, że najprościej jest wszystko przełożyć, ale nie jest to jedyne rozwiązanie! Ślub to jeden z najważniejszych dni Waszego życia. Doskonale rozumiemy, że chcecie, aby Wasi bliscy byli razem z Wami, ale suknia ślubna, garnitur wcale nie muszą się kurzyć w szafie.

Tak naprawdę do zawarcia ślubu potrzebni jesteście Wy, ksiądz/urzędnik i świadkowie, ale skupmy się na tym „Wy”. To jest Wasz dzień, tyle na niego czekaliście. Nie odkładajcie tego na później! Jeśli to goście, a raczej ich brak, są Waszym zmartwieniem, mamy dla Was rozwiązanie 🙂

Transmisja na żywo ze ślubu. Tak, może początkowo brzmi jak szaleństwo, ale w tym szaleństwie jest metoda! To wspaniałe rozwiązanie, jeśli Wasi goście nie mogą być z Wami, czy to z powodu pandemii, czy jakiejkolwiek innej przyczyny. Zapewniamy wysoką jakość obrazu i dźwięku, stabilne łącze internetowe LTE także tam, gdzie nie ma Internetu kablowego czy światłowodu, a jeśli jesteście fanami najnowszych rozwiązań, możemy również wykonać transmisję w technologii 360°.


W Polsce pojawiają się już pierwsze transmisje na żywo ze ślubu:
DzieńDobryTVN | Śluby, czyli jak dzielić się ceremonią z gośćmi nie naruszając obostrzeń

W tym przypadku para zorganizowała ją na własną rękę, ale pamiętajcie, że nie musicie jej organizować sami, denerwować się stabilnością połączenia, czy w Kościele będzie wystarczający zasięg, czy dobrze Was słychać, albo czy kadr jest odpowiedni.

Jesteśmy po to, abyście mogli się skupić wyłącznie na sobie, sprawy przyziemne zostawcie IdMultimedia 🙂 Realizacja odbywa się profesjonalną telewizyjną kamerą Sony, jest z Wami jeden operator, który rejestruje całą ceremonię. Poza transmisją, całość jest oczywiście nagrywana w jakości HD, a takie nagranie otrzymujecie na pendrive w ciągu 2-3 dni.


Jeśli nadal Was nie przekonaliśmy, pokazujemy Wam jeszcze jeden przykład transmisji ze ślubu. Prawie rok temu, nasza firmowa koleżanka postanowiła zaszaleć i wzięła ślub za granicą. W tym przypadku, jak i dziś, głównym problemem było zaproszenie gości. To jednak nie przeszkodziło w realizacji planów, właśnie dzięki internetowi wszyscy mogli usłyszeć i obejrzeć ich przysięgę 🙂

transmisja na żywo ze ślubutransmisja na żywo ze ślubu

Zachęcamy Was do kontaktu, dzwońcie, piszcie, zadawajcie pytania. Odpowiemy Wam na wszystkie i rozwiejemy Wasze wątpliwości. 


OSTATNIE WPISY