FAQ
14 czerwca, 2014

Wideofilmowanie 3D ślubu i wesela

Wideofilmowanie 3D ślubu i wesela

Dla tych co kochają nowe technologie, dla tych co chcieliby coś więcej niż zwykły film, dla tych co chcą zobaczyć więcej – wideofilmowanie 3D ślubu i wesela. Poszerzyliśmy nasze zaplecze sprzętowe o nowe kamery Panasonic Z10000 3D. Równocześnie dodaliśmy do każdego z naszych pakietów opcję rejestracji ślubu i wesela w technologii wideofilmowania 3D. To co proponujemy to przygotowanie filmu ze ślubu 3D przez jedną lub dwie kamery. Rekomendujemy reportaż 25 minut, który umieścimy jako „extras” na Waszej płycie bluray. Na jednej płycie będziecie mieli zarówno Wasz film wykonany w technologii tradycyjnej jak i film ze ślubu 3D. Wystarczy więc tylko wybrać, który film oglądacie, założyć okulary 3D i cóż… widzieć więcej ? . Pary, które już mają wykupione pakiety u nas mogą dokonać aktualizacji swojej oferty i w cenie o 50% niższej od cenny cennikowej skorzystać z oferty wideofilmowania 3D. Pary, które jeszcze nie wybrały nas – zachęcamy do wyboru pakietów łączonych w których są zdjęcia ślubne, wideofilmowanie 3D.  Ofertę wraz z aktualizacją możecie zamawiać poprzez zakładkę Kontakt. Jeżeli jesteś firmą szukającą wynajmu kamery 3d w Warszawie zapraszamy na naszą stronę z ofertami dla firm  wynajem kamer 3d warszawa.

Jeżeli jesteś pasjonatem technologicznym trochę informacji o kamerach 3D jakie posiadamy.

Urządzenie jest wyposażone w unikalny, podwójny system 3MOS firmy Panasonic, który umożliwia nagrywanie wysokiej jakości obrazu 2D i 3D w trybie Full-HD. Funkcja iA (Intelligent Auto) i nowy, zaawansowany stabilizator obrazu HYBRID O.I.S+ pozwalają tworzyć piękne, stabilne nagrania nawet podczas pracy „w biegu”. Kamera obsługuje szeroki zakres trybów – od szerokokątnego 32 mm (29,8 mm w przypadku nagrań 2D) po zoom optyczny 10x (12x w przypadku nagrań 2D, 23x w przypadku nagrań przy użyciu funkcji Intelligent Zoom). Rozszerza to zakres zastosowań i umożliwia rejestrowanie obrazu zarówno w niewielkich pomieszczeniach, jak i w warunkach, w których użytkownik i filmowany obiekt znajdują się daleko od siebie.

Oprócz wbudowanych mikrofonów do rejestrowania 5.1-kanałowego dźwięku przestrzennego Dolby Digital/2-kanałowego dźwięku stereo, urządzenie HDC-Z10000 jest wyposażone w dwa wejścia audio XLR i zasilacz phantom 48 V do mikrofonu zewnętrznego. Wszystko to pozwala użytkownikom nagrywać wyraźny dźwięk o minimalnym poziomie szumu. Kamera HDC-Z10000 sprawdza się w trakcie rejestrowania wysokiej jakości nagrań 2D, a jednocześnie zaspokaja nieustannie rosnące potrzeby użytkowników w dziedzinie 3D. Dzięki profesjonalnym funkcjom w zakresie jakości dźwięku i możliwości ręcznej obsługi za pomocą monitora LCD i wizjera elektronicznego kamera HDC-Z10000 zapewnia wysokiej klasy warunki do pracy. Serdecznie zapraszamy 🙂

OSTATNIE WPISY