FAQ
24 marca, 2014

Teledysk GrooveBusterz – Aleja Gwiazd

Teledysk GrooveBusterz – Aleja Gwiazd 2014

Dzisiaj z trochę innej beczki, a mianowicie chcielibyśmy zaprezentować ostatnią realizację- teledysk GrooveBusterz – Aleja gwiazd 2014. Oczywiście tego typu realizacjami zajmuje się nasza firma córka www.onehd.pl, niemniej warto podkreślić że nie tylko wideofilmowanie i zdjęcia ślubne .

Odpowiadaliśmy za całość produkcji, od scenariusza, reżyserii poprzez realizację, skończywszy na postprodukcji czyli montażu, co tak naprawdę było największym wyzwaniem jak również etapem najbardziej czasochłonnym. Była niezliczona ilość wersji i każda wydawała się najlepsza :). Oczywiście ostatnie zdanie należało do naszych GWIAZD. Miejsca realizacji jak i pomysłów gdzie można jeszcze nagrać materiał było kilkanaście. Materiału powstało tyle że wszystkie miejsca (np. ujecia na jachtach) nie weszły ostatecznie do materiału.

Nagranie: kamery Canon 5DMarkIII, optyka Canon, oświetlenie Akurat Light.

Montaż: Sony Vegas Pro, Adobe After Effect

Emisja: programy muzyczne, tvp1,  telexpress, tvn

Poniżej możecie obejrzeć efekty pracy całego zespołu, a mówiąc szczerze to była poważna grupa ludzi, która uczestniczyła w całym procesie realizacji. Niemniej nasz firmowy reżyser Piotr podołał i takim wyzwaniom.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania teledysku!. Zapraszamy także do oglądania naszych innych produkcji: onehd.pl/produkcja-filmowa/

Teledysk GrooveBusterz - Aleja Gwiazd 2014

OSTATNIE WPISY