FAQ
7 lutego, 2012

Zobacz nasze studio-galeria fotograficzna

Zobacz nasze studio IdMultimedia-galeria fotograficzna

Naszym potencjalnym Klientom chcielibyśmy pokazać jak wygląda nasze biuro, dlatego zobacz nasze studio-galeria fotograficzna poniżej.  Zależy na budowaniu Waszego zaufania. Nie chcemy być postrzegani jak wiele firm z branży wideo filmowej – jako „jednoosobowe studia produkcyjne” – najczęściej zlokalizowane w dużym pokoju :). Dysponujemy zapleczem produkcyjnym, które pozwala w sposób profesjonalny przygotować Waszą pamiątkę. Nie martwcie się Wasz film u innych nazywa się wideofilmowanie u nas reportażem filmowym – to do czegoś zobowiązuje.

Stanowisko montażowe nr.1 

Tutaj sercem jest stacja robocza Apple MacPro wspomagana ogromną i bezpieczną macierzą dyskową oraz doskonałymi monitorami firmy Apple pozwalającymi odwzorowywać bardzo realnie kolory. Dla naszych Klientów chcących uczestniczyć w procesie montażu mamy wygodne fotele i 37 calowy monitor podglądowy – to tutaj przy kawie możecie wspólnie z nami uczestniczyć w postprodukcji Waszego filmu.

Stanowisko montażowe nr.2

Tutaj system także działa w oparciu o profesjonalne komputery firmy Apple MacPro.

Stanowisko montażowe nr.3

Stacja montażu wideo oparta na systemie Windows oraz oprogramowaniu Sony Vegas Pro i monitorach Eizo gwarantujących realność kolorów.

Tutaj zapraszamy naszych Klientów.

Staramy się stworzyć najlepsze warunki do zapoznania się z naszymi materiałami fotograficznymi i filmowymi. Umawiając się z nami rezerwujemy sobie czas, tak aby poświęcić się tylko Młodej Parze. Oczywiście kawa, herbata i napoje są standardem.

OSTATNIE WPISY