FAQ
24 stycznia, 2012

Wideofilmowanie Warszawa klipy ślubne

Wideofilmowanie Warszawa klipy ślubne

Wideofilmowanie Warszawa klipy ślubne – tak to MY ? Pod tym hasłem możecie nas odnaleźć w Internecie. Tym razem kilka istotnych informacji związanych z nowymi naszymi produkcji/realizacjami jakie miały miejsce w trakcie ostatniego sezonu. Są to prace w ramach, których wykorzystaliśmy zarówno technologię tradycyjnego wideofilmowania jak i wideofilmowania aparatami.
No cóż zima w pełni 🙂 Tym samym, jedyny w roku „spokojniejszy” dla nas czas, który wykorzystujemy na uzupełnienie naszych galerii wideo zarówno na stronie internetowej jak i na właśnie uruchomionym fan page na Facebook. W tym okresie także dokonujemy zmian w posiadanym przez nas, sprzęcie, oprogramowaniu czy urządzeniach wspierających pracę zarówno fotografa jak i kamerzysty.
Poniżej kilka najnowszych filmów ślubnych, którymi chcemy się z Wami podzielić. Wykonaliśmy je w technologii FullHD czyli (1920×1080 pikseli- nie dajcie się nabrać firmom, które mówią iż realizacją materiał hd- gdyż to oznacza niżą jakość zarejestrowanego obrazu i to przez kamery półprofesjonalne)- w postprodukcji zaś skorzystaliśmy z najnowszego oprogramowania służącego do koloryzacji obrazu firmy RedGiant. Dzięki zastosowaniu tego typu oprogramowania możemy nadać odpowiednią atmosferę tworzonym filmom ślubnym, wzmocnić emocje i przekaz jaki zawiera Wasz film ślubny. Niestety na tak dopracowany film ze ślubu trzeba niestety trochę poczekać- wierzymy iż materiały jakie Wam dostarczymy finalnie pozwalają rekompensować czas oczekiwania. Coś wyjątkowego tworzy się naprawdę długo. Zasadę jaką przyjęliśmy – każdy film ma być wyjątkowy w myśl naszego hasła Bądź Wyjątkowy !
W lepszej jakości filmy możecie obejrzeć w zakładce galeria video- tam również są wszystkie nowości jakie oddajemy Klientom, niemniej nasz FB posiada najbardziej aktualne informacje – serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty ?

Wideofilmowanie Warszawa klipy ślubne

OSTATNIE WPISY