FAQ
22 stycznia, 2012

Zdjęcia ślubne nowość

Zdjęcia ślubne nowość

Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas ostatnio zdjęć- zdjęcia ślubne nowość, w zakładce Zdjęcia.

Zdjęcia ślubne wykonywane były w bardzo różnorodnych sceneriach od bardziej klasycznych (parki, łąki) do dużo odważniejszych i oryginalnych miejsc – sesja na  Kasprowym Wierchu, w kasynie czy w starych fabrykach.

W bieżącym roku proponujemy Państwu specjalną ofertę – bezpłatny plener zagraniczny. Wybierając zdjęcia za granicą nie ponoszą Państwo kosztów wykonania sesj, a jedynie te związane z naszą podróżą czy noclegiem. Teraz sesja w Paryżu, Londynie czy też w najbardziej egzotycznym miejscu podczas Waszej podróży poślubnej jest jak na wyciągnięcie ręki! W celu uzyskania większej ilości informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Zdjęcia ślubne

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się koniecznie obejrzycie naszą galerię zdjęć ślubnych. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego biura. Tutaj jest możliwość zobaczenia wielu naszych prac, zapoznania się nie tylko ze zdjęciami ślubnymi, ale także istnieje możliwość wyboru albumów, fotoksiążek czy fotoksiąg. Jest też doskonała okazja do obejrzenia naszych filmowych reportaży ślubnych.
Mieścimy się w Warszawie, dzielnica Wola okolice ulicy Olbrachta. Niemniej pracujemy na terenie całego kraju i za granicą. Jeżeli jesteście z poza Warszawy, wszelkie formalności możemy dopełnić mailowo bez konieczności Waszej wizyty u nas w biurze.
Istnieje także możliwość zobaczyć nas podczas pracy na jednym z kanałów TV poświęconych ślubom. Nie czekajcie koniecznie się z nami umówicie. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty ?

OSTATNIE WPISY