FAQ
14 sierpnia, 2013

Podziękowanie dla Rodziców Marta i Tomek

Podziękowanie dla Rodziców Marta i Tomek

Podziękowanie dla rodziców Marta i Tomek – kolejny raz mieliśmy przyjemność przygotować tego typu film. Film jaki zrealizowaliśmy z Martą i Tomkiem został wyświetlony na ich weselu i co było do przewidzenia – wzruszył 🙂 Mimo iż nasza praca nad filmem Podziękowanie dla Rodziców – wydawała się być tylko pracą- efekt zaskoczył i nas :).

Realizacja była w niesamowitym tempie, jako że nagranie miało miejsce na kilka dni przed ślubem, a nas czekał jeszcze montaż 🙂 To było chyba najbardziej ekspresowe Podziękowanie dla Rodziców. Zapraszamy do obejrzenia tego, co Marta i Tomek chcieli powiedzieć swoim Rodzicom… w niecodzienny sposób, zerknicie jakie pomysły przygotowaliśmy wspólnie z nimi. Być może coś będzie i dla Was inspiracją.

Coraz częściej pary decydują się na taką oryginalną formę wyrażenia swoich emocji- czyli przygotowanie filmu pod tytułem Podziękowanie dla Rodziców.  Dzień ślubu to wiele nerwów i często wzruszenie potrafi odebrać głos nawet najmocniejszym. Dzięki takiemu lub podobnemu filmowi macie możliwość podziękować swoim Rodzicom w sposób bardzo oryginalny, który zapamiętają na zawsze, macie też czas na przemyślenie tego za co chcecie im podziękować lub co powiedzieć. Uwierzcie że przygotowanie tego typu filmu jest naprawdę ciężka pracą dla Was.

 

Podziękowanie dla Rodziców nagranie Warszawa

Jeżeli bylibyście zainteresowaniu wykonaniem filmu Podziękowanie dla Rodziców, jako formy podziękowania – koniecznie zgłoście się do nas. Mamy naprawdę ciekawe propozycje, gotowe pomysły, ale … jesteśmy otwarci przede wszystkim na to co Wy chcecie pokazać w takim filmie, na jakie elementy chcecie zwrócić uwagę, co chcecie podkreślić. Wiemy że to ma nie być zwykłe wideofilmowanie, ale film który powinien być trochę śmieszny, trochę zaskakujący i trochę wzruszający. My dla Was przygotujemy właśnie taki film. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego z nami lub telefonicznego lub osobistego 🙂

To co oglądaliście powyżej zostało wykonane w technice, która nazywa się filmowanie dslr ślubu inne nasze realizacje wykonane rozumiane jako wideofilmowanie dslr.

Podziękowanie dla Rodziców Marta i Tomek

OSTATNIE WPISY