FAQ
4 lipca, 2013

Transmisja internetowa ślubu

Transmisja internetowa ślubu

Dla naszych Klientów, którzy mieszkają na stałe za granicą i tam też posiadają sporą grupę rodziny i znajomych, którzy nie zawsze mogą uczestniczyć w tym ważnym dniu przygotowaliśmy specjalną ofertę,a jest nią transmisja internetowa ślubu – kompleksowa obsługa 🙂 To co proponujemy zawiera się w dwóch opcjach: transmisja na żywo ślubu oraz pełna transmisja na żywo ślubu i wesela w internecie. 

 

Transmisja na żywo ślubu

zawiera kompleksową realizację transmisji ślubu z kościoła lub z Urzędu Stanu Cywilnego. Transmisja realizowana może być w dwóch formatach jakościowych: HD oraz SD/PAL. Oczywiście opcją może być dodatkowe tłumaczenie lektorskie, najczęściej na język angielski, niemniej jesteśmy gotowi dostarczyć tłumacza języka francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i włoskiego. Czas trwania transmisji to około 60 minut, zaś ilość odbiorców jednocześnie oglądających transmisję to od 1 do maksimum 1000 osób 🙂 Transmisja internetowa ślubu realizowana jest w tej ofercie poprzez jedną kamerę HD i transmitowana poprzez łącza LTE na serwery zlokalizowane w Polsce lub w regionie świata, z którego będzie najwięcej odbiorców. Naszym Klientom zapewniamy także stronę internetową, na której udostępniamy dedykowany odtwarzacz. W przypadku transmisji na żywo ślubu ceny zaczynają się od 499 zł.

 

Pełna transmisja ślubu i wesela w internecie

to oferta przeznaczona dla osób, które chciałyby  aby nie tylko ceremonia ślubna została transmitowana, ale także część weselna. Tutaj realizacja odbywa się przez minumum dwie kamery, które nadają zamienie sygnał poprzez cyfrowy mikser obrazu. W trakcie transmisji internetowej możliwe jest wzbogacanie przekazu o filmy i zdjęcia, które transmitujemy (np. prezentacje ze zdjęć). Oczywiście w tej opcji zawiera się również transmisja internetowa ślubu. Tak jak w poprzedniej wersji możliwe są dwie opcje transmisji, tj. HD oraz SD. Ilość oglądajacych transmisję może wyniesć od 1 do 5000 osób. Czas trwania transmisji do 8h. Ceny transmisji wesela w internecie rozpoczynają się już od 1499 zł.

Poniżej kilka zdjęć z naszych ostatnich realizacji imprez masowych.  Zapraszamy 🙂

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

OSTATNIE WPISY