FAQ
20 października, 2016

Plener ślubny za granicą

Plener ślubny za granicą

Stajecie się coraz bardziej otwarci, śmielsi i coraz częściej udaje się nam zachęcić Was do wyjazdów zagranicznych, gdzie realizujemy plener ślubny za granicą w otoczeniu  innym niż Polska. Od pewnego czasu mamy specjalną promocję dla wszystkich chętnych na wykonanie takowej zagranicznej sesji fotograficznej za darmo! Zadziwiające jest to, jak każda sesja ślubna wygląda wyjątkowo, zachwycająco i zabiera dech w piersiach, bo jak wiemy – każdy kraj ma inne charakterystyczne krajobrazy oraz klimat – który dla nas nie jest codziennością, a więc jest czymś przyciągającym uwagę. Nie muszą to być ciepłe kraje, ale również na północy – tak jak to było w przypadku jednej z naszych Par – udało się sfotografować plener w cudownym Norweskim klimacie, który nie da się pomylić z Polskim krajobrazem. Jest to ogromne wyróżnienie na tle innych i niezapomniana przygoda – również dla nas.

Plener ślubny za granicą i organizacja wyjazdu

Ustalamy razem z Państwem telefonicznie bądź mailowo termin zdjęć ślubnych za granicą. Wiadomo, że im szybciej po weselu tym lepiej, ponieważ zostajemy jeszcze w „weselnym klimacie”? Tak jak wspominaliśmy, sesja jest darmowa i pozostają do pokrycia jedynie koszty dojazdu i wyżywienia na miejscu. 
Realizacja zdjęć ślubnych zależy od miejsc jakie Państwo razem z fotografem wybiorą, nie mamy określonego czasu na wykonanie tych  zdjęć. Nie jest to zatem w żaden sposób skomplikowane a nasza ekipa jest w stanie dojechać bądź dolecieć wszędzie!
Jeśli mieszkacie na co dzień poza granicami naszego kraju, również proponujemy zagraniczną sesję ślubną w miejscu Waszego zamieszkania. Jesteśmy pewni, że znane już dla Was miejsca, odkryjemy na nowo i będziecie pod wrażeniem!

Zachęcamy zatem wszystkich do zrealizowania swoich marzeń o egzotycznej sesji ślubnej poza Polską by jeszcze bardziej zapamiętać ten magiczny i jedyny dzień! Jest to naprawdę wspaniała okazja do zapamiętania najlepszych chwil pod okiem profesjonalnego fotografa.

 

Jeżeli chcielibyście zobaczyć zagraniczne sesje ślubnee naszych par zapraszamy pod poniższe linki:

  1. Zagraniczny plener ślubny Danieli i Piotra – Południowo-Wschodnia Anglia
  2. Zagraniczna sesja plenerowa Agnieszka i Maciek Londyn

 

Przykładowe plenery ślubne wykonane  przez nas za granicą.

OSTATNIE WPISY