FAQ
30 grudnia, 2013

Filmowanie DSLR

Filmowanie DSLR – Nowe teledyski ślubne!

Tym razem prezentujemy nowe teledyski ślubne zrealizowane techniką DSLR zwaną filmowanie dslr. Jako że w ciągu roku zawsze brakuje nam czasu na częste aktualizacje strony, dzisiaj prezentujemy hurtowo kilka klipów 🙂

Wideofilmowanie to najlepszy sposób na uwiecznienie najważniejszych i najpiękniejszych momentów nie tylko w życiu każdej Pary Młodej, ale również ich bliskich. Nic tak nie odda atmosfery tego wydarzenia i emocji przy nim towarzyszących jak film, czy teledysk ślubny. Jest to świetna pamiątka na całe życie do której możemy wracać w każdej chwili.

Wideofilmowanie to nasza pasja i dlatego do każdego z filmów podchodzimy indywidualnie tak, aby każdy z nich był niepowtarzalny, przez co stają się one wyjątkowe. 🙂 Ciekawym pomysłem są krótkie, dynamiczne teledyski ślubne z podkładem muzycznym w tle. Podczas tych kilku minut wykorzystanych w filmiku staramy się uchwycić te najpiękniejsze momenty z ceremonii, wesela i pleneru ślubnego, tak aby każdy widz mógł ponownie przeżyć tą wspaniałą przygodę i abyśmy wracali do filmiku z przyjemnością i uśmiechem na twarzy 🙂 Takie krótkie filmiki w formie teledysku ślubnego są najlepszą „zajawką” na pokazanie oraz przypomnienie sobie tego wyjątkowego dnia i to właśnie do nich najczęściej wracamy. W teledyskach mogą być ujęcia tylko ze ślubu, bądź przeplatane z plenerem, co uważamy za świetny pomysł, ponieważ wydają się one wtedy ciekawsze i są bardziej urozmaicone 😉 Do takich teledysków układamy razem z Parą Młodą scenariusz, obmyślamy różne pomysły, tak aby efekt był jak najlepszy i aby klip był jak najbardziej efektowny.

Teledyski ślubne ostatnio zyskują coraz większą popularność i coraz więcej Młodych Par decyduje się na nagranie takiego klipu ślubnego. My również uważamy, że to świetny pomysł i dlatego zachęcamy wszystkich do skorzystania z takiej nowoczesnej formy realizacji nagrania 😉

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych realizacji:

Klip Moniki i Patryka realizowany techniką filmowanie DSLR

Realizacja powyższego teledysku, a właściwie całego filmu ze ślubu odbywała się przy użyciu aparatów DSLR Canon 5 DMark III. Cześć wypowiedzi i udźwiękowiania zostało dograne w naszym studio- tak aby wyeliminować czynniki zewnętrzne – jak hałas samochodów, otoczenia etc. Filmowanie aparatami tym razem naprawdę się sprawdziło.

 

Filmowanie aparatami DSLR Sandra i Tomek

Kolejną naszą propozycją jest coś w stylu lipdub nagranego podczas uroczystości weselnej. Tego dnia zaprosiliśmy wszystkich gości, którzy chcieli się dobrze bawić do wspólnego udziału w teledysku, który realizowaliśmy jako filmowanie dslr. Oczywiście nie było nikogo, kto odmówiłby Parze Młodej :). Materiał został nagrany aparatami Canon 5D Mark III oraz Canon 6D wraz z obiektywami Canon o stałym świetle – nie większym niż 2.8. Tylko taki sprzęt zapewnia iż przygotowany dla Was materiał spełni wszystkie wymogi jakościowe naszej Pary Młodej.

 

Filmowanie aparatami ślubu Asi i Olka

Ten materiał łączy w sobie elementy pleneru, ślubu oraz wesela i może stanowić doskonały początek filmu ślubnego, jego zakończenie czy być po prostu zwiastunem wydarzeń. Formę i interpretację tego wszystkiego co się wydarzyło zostawiamy naszym Parom Młodych oraz ich Gościom. Oczywiście realizacja odbyła się również na zasadzie filmowania aparatami Canon 5 DMark III i Canon 6D. Oczywiście oba modele to urządzenia pełnoklatkowe.

Wszystkie powyżej prezentowane teledyski zostały zrealizowane techniką DSLR zwaną potocznie filmowanie dslr, w każdej produkcji brały udział minimum dwie osoby filmujące. Filmowanie ślubów –  daje to nam dużo większe możliwości jeśli chodzi o wykonanie ujęć niż w przypadku realizacji przez jednego operatora, czego przy filmowaniu lustrzankami w ogóle nie bierzemy pod uwagę. Wykorzystujemy także stabilizatory (Steadicam Pilot/Pilot Fly) oraz jazdę kamerową. Wszystko po to, aby uatrakcyjnić Wasze materiały i aby poza wartością merytoryczną, były także estetyczne, ładne, po prostu fajne! 🙂

Wszystkie teledyski są lub będą lada dzień dostępne także na naszym fanpage na FB:

https://www.facebook.com/idmultimedia

 

OSTATNIE WPISY