FAQ
29 czerwca, 2016

Plener ślubny

Sesja ślubna w plenerze 🙂

Sezon ślubny w pełni, a my korzystając z pięknej pogody realizujemy plener ślubny jeden po drugim 🙂 Po długim okresie wiosennym, kiedy pogoda nas nie rozpieszczała, w końcu mamy słońce a wraz z nim pomysły na kolejne zdjęcia 🙂 Uwielbiamy fotografować, a zdjęcia ślubne to idealna szansa na pokazanie naszej pasji. Poniżej przedstawiamy też małą garstkę naszej twórczości 🙂

Plener ślubny jest to dla Was ważnym dniem związanym ze ślubem, dlatego warto zadbać o to, aby pozostała po nim niezwykła pamiątka jaką są zdjęcia ślubne. To właśnie wtedy powstają najpiękniejsze zdjęcia 🙂 Plener ślubny proponujemy Państwu zrobić kilka dni po weselu, tak aby nie było pośpiechu, już na spokojnie 😉 Chcemy uwiecznić Waszą miłość, spojrzenia, uczucia na zdjęciach, tak aby efekt był zachwycający i abyście często wracali do tej pamiątki. Często proponujemy Państwu zdjęcia w różnych miejscach, tak aby uatrakcyjnić i urozmaicić zdjęcia. Jest mnóstwo świetnych miejsc na plener. Piękne zabytki, parki, ogrody, czy nad morzem.  Otwarte przestrzenie i bliskość natury w słoneczny dzień to zdecydowanie najczęstsza wybierana przez Was opcja.

Również często Pary Młode decydują się na coś zupełnie innego i oryginalnego, coś bardziej związanego z ich zainteresowaniami. Np. na boisku, na rowerach, czy nawet w kinie 🙂 W miejscach gdzie się poznaliście, które są dla Was ważne, czy są miłym dla Was wspomnieniem. Oczywiście, jeśli nie mają Państwo pomysłu na plener ślubny, to jak najbardziej służymy pomocą i proponujemy Państwu różne ciekawe naszym zdaniem miejsca. A jeśli w dniu zdjęć pogoda się zepsuje i uniemożliwi zrobienia zdjęć w plenerze  wtedy warto rozejrzeć się dookoła bo czasami takie interesujące miejsca są dosłownie obok nas 🙂 Ciekawe puby, pizzerie, restauracje z ciekawym wnętrzem, czy nawet w domu 😉

Niezależnie od miejsca wykonywania sesji, najważniejsze jest bowiem uchwycenie emocji które przełożą się na zdjęciach, niezależnie od miejsca w którym zostaną zrobione.

Coraz częściej spotykamy się, z tym, że Pary Młode chciałyby abyśmy zrobili z nimi plener ślubny za granicą. A ponieważ, my uwielbiamy podróże i nowe wyzwania, to jak najbardziej chcemy Wam wtedy towarzyszyć, nawet w najdalszym zakątku swiata 🙂 Sesja zdjęciowa za granicą jest zdecydowanie bardziej oryginalna niż taka wykonana w kraju, zarówno ze względu na klimat, widoki, przestrzenie, całkowicie inne możliwości. Przepiękne zabytki, widoki zapierające dech w piersiach.

Nasz przykładowy reportaż ślubny Kasi i Janka możesz zobaczyć tutaj 🙂

 

OSTATNIE WPISY