Ela & Rafał
Gorąco polecamy zespół ID Multimedia
Od samego początku mieliśmy wiele pytań i byliśmy mocno dociekliwi, w końcu to nasz pierwszy ślub ? Pani Ania do ostatniego momentu nie dała się „wyprowadzić z równowagi” i odpowiadała na wszystkie pytania  Panowie od filmu, w dniu ślubu, odkąd tylko weszli wprowadzili ogromny luz – nie da się ukryć, że samo wydarzenie jest dość nerwowe a stres wywołany obiektywem nie byłby mniejszy. nic bardziej mylnego, od samego przyjazdu ekipa zachowywała się jakbyśmy byli dobrymi znajomymi, na tyle, że zapomnieliśmy o ich obecności? no i sesja – jedna odwołana, a na drugą spóźniliśmy się godzinę… Panowie znowu że stoickim spokojem i pełnym uśmiechem zapytali „no to gdzie płyniemy?” (sesja była na łódce).
podsumowując- MEGA EKIPA, SUPER OTWARCI I PROFESJONALNI LUDZIE. jesteśmy zachwyceni teledyskiem, filmem i zdjęciami.
dodam tylko, że firmę ID Multimedia znaleźliśmy w Internecie „przypadkowo”, teraz polecamy ich wszystkim znajomym ???
Justyna & Rafał
ID Multimedia = 100% profesjonalizmu 

Jeszcze raz dziękujemy całej ekipie za wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dla nas dnia  

Firma godna polecenia!

Pozdrawiamy serdecznie
Justyna & Rafał

Aneta & Bartek
Szczerze polecamy firmę IdMultimedia, współpraca przebiegła wzorowo. Film zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Podoba się również rodzinie i znajomym. Pani Ania bardzo pomogła zaplanować przebieg filmu, a sympatyczny operator Kamil świetnie wykonał swoją pracę w dniu uroczystości. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dziękujemy!  🙂
Aneta i Bartek
Olga & Zbyszek
Firma jest po prostu profesjonalna. Zdjęcia i film są przepiękne, bo przecież jest to pamiątka na całe życie!!! 😀 Polecam w 100%. Kontakt o każdej porze dnia i nocy 😀
Marta & Łukasz
Na wstępie chcieliśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi IDMultimedia.
Zarówno wideofilmowanie jak i zdjęcia ślubne przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.
Tak wspaniale zmontowanego filmu, tak „uchwyconych” momentów i na filmie i na fotografiach nigdy jeszcze nie widziałam.
Jest to nie tylko nasze zdanie a również naszych rodzin i przyjaciół którzy oglądali efekty Państwa pracy. Wszyscy powtarzali, że taki film oglądają pierwszy raz. Dynamiczny, bez zbędnych „dłużyzn”, na którym są wszystkie momenty które być powinny, nic nie zostało pominięte. Film ślubny ogląda się z OGROMNĄ przyjemnością, a gdy się kończy ma się go ochotę puścić jeszcze raz i jeszcze i jeszcze :).
Bardzo dziękujemy za cierpliwość Pani Ani, profesjonalne porady i wysłuchanie naszych oczekiwań co do których Panowie kamerzyści oraz Pan fotograf w 100% się zastosowali.
Wszyscy Panowie podczas ceremonii i wesela byli „niewidoczni”, dzięki czemu ani my ani goście nie czuliśmy się skrępowani. Ich uprzejmości i zaangażowania, a także „owocu” ich prac, nie da się opisać słowami :).
Sesja plenerowa również wypadła Świetnie. Nie było stresu, napięcia czy też jakiegokolwiek skrępowania. A jak nam brakowało koncepcji to Pan Michał miał dla nas tysiąc pomysłów.
Zdjęcia jakie otrzymaliśmy są wspaniałe, jesteśmy zachwyceni!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Dzięki Państwu mamy niesamowitą pamiątkę, z tak ważnego dla nas dnia.
Ania & Kamil
Współpraca z IDMULTIMEDIA to nie tylko profesjonalna obsługa, ale również, a nawet przede wszystkim fajna przygoda z młodymi ludźmi o otwartych umysłach oraz głowach pełnych kreatywnych pomysłów. Dzień naszego ślubu był dla nas bardzo stresujący. Chcieliśmy, aby wszystko udało się tak jak sobie zaplanowaliśmy, co dodatkowo potęgowało nerwową atmosferę. Nie spodziewaliśmy się, że obecność Fotografów i Kamerzysty tak ją rozluźni. Zarówno zdjęcia, jak i nagranie są rewelacyjne. W subtelny sposób zostały przedstawione najważniejsze momenty, niekiedy były to sytuacje, o których nawet nie pamiętaliśmy ze względu na emocje, które nam towarzyszyły. Doskonałe wideofilmowanie.
Nasz ślub oraz wesele odbyły się 30 maja 2015 r. Bardzo chętnie wracamy do tamtych chwil wraz z rodziną oraz znajomymi, a dzięki świetnym umiejętnościom towarzyszących nam Fotografów i Kamerzysty, nasze wspomnienia są bardzo kolorowe.
Wiola & Albert
Jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka jest dzień w którym rozpoczyna wspólną drogę z drugim człowiekiem. Dzień, w którym niezwykle ważna jest każda chwila.
Przemek, Sławek i Michał sprawili, że najważniejsze dla nas chwile będą żyć wiecznie nie tylko w naszej pamięci ? Nie możemy również zapomnieć o Pani Ani, która służyła pomocą i radą nie tracąc przy tym cierpliwości:) IdMultimedia to dla nas profesjonalizm w każdym calu. Gdy po raz pierwszy obejrzeliśmy Nasze zdjęcia i film to zaparło nam dech a w głowach pojawiła się myśl „WOW o to chodziło:)”. To wspaniale móc przeżywać na nowo tak ważne dla nas chwile wiedząc przy tym ile pracy, wiedzy i zaangażowania kosztowało wszystkich uzyskanie takich efektów. Efektów sprawiających, że ilekroć je widzimy to mimowolnie uśmiechamy się ponieważ w jakiś niezwykły sposób przywołują w pamięci obraz Naszego dnia. Dlatego raz jeszcze dziękujemy wszystkim mającym wkład w to dzieło i polecamy IdMultimedia każdej parze chcącej zachować na zawsze jedną z najważniejszych chwil w życiu:)
Magdalena & Michał
Początkowo planując nasz ślub i wesele nie braliśmy pod uwagę usługi videofilmowania, gdyż wielokrotnie spotkaliśmy się z opinią iż jako pamiątka wystarczą zdjęcia ślubne, a film obejrzy się tylko raz i potem już nikt do niego nigdy nie wróci. Być może tak było kiedyś, gdy nagrywano tasiemce ukazujące ślub i wesele od początku do końca, a ujęcia były banalne, bezpośrednie i pozbawione artystycznego charakteru. Na szczęście te czasy już są dawno za nami i teraz ślubne usługi video są naprawdę warte uwagi. W szczególności usługi, które świadczy firma Idmultimedia!
Po tym jak obejrzeliśmy nasz film możemy szczerze powiedzieć, że jesteśmy przeszczzśliwi, że jednak zdecydowaliśmy się na tę usługę, bo nic tak nie odda emocji i charakteru tego wielkiego dnia jak FILM! Zdjęcia są piękną pamiątką, ale na zdjęciach nie słychać drążącego głosu podczas wypowiadania przysięgi, czy też łez kręcących się ze wzruszenia w oczach. Są to momenty, które warto uwiecznić i do których warto wracać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług Idmultimedia, z wyjątkowych i niebanalnych kadrów, a także z montażu, który nadał naszemu filmowi wyjątkowy charakter. Film oglądaliśmy już dziesiątki razy i wcale nam się nie znudził! Był też wyjątkowo miłym zaskoczeniem dla rodziny i znajomych, którzy spodziewali się nudnej relacji, a obejrzeli film o charakterze artystycznym i co najważniejsze w formie skrótu, ale skrótu, który ujmuje wszystko co najpiękniejsze i najistotniejsze działo się w tym wyjątkowym dla nas dniu. Myślimy, że inwestycja w film była najlepszą inwestycją jeśli chodzi o ślubne wydatki i jest to bezcenna pamiątka na przyszłość ? Wszystkim tym którzy się wahają gorąco polecamy ekipę Idmultimedia, bo oprócz tego, że mają artystyczne i nowoczesne podejście do filmowania, to jeszcze są otwarci na sugestie i pomysły Pary Młodej, dzięki czemu film, który otrzymacie na pewno was usatysfakcjonuje i uszczęśliwi, tak jak nas.
Agata & Robert
Jeśli jeszcze raz mielibyśmy decydować, w co najlepiej jest zainwestować w całym zgiełku radości i uroczystości ślubnych i weselnych, to FILM ! Ważne jest jedzenie – tak, bardzo ważne. Muzyka też jest ważna, zdecydowanie. Tyle wrażeń i tyle emocji tego dnia.. no właśnie – i to one nam potem zostają na zawsze. A w tych emocjach tyle rzeczy umyka, tyle zaciera się w tłumie, że dziś odkrywamy jak ważne jest, aby to uwiecznić. Film zrobiony przez IdMultimedia oglądaliśmy chyba codziennie przez pół roku po ślubie a teraz jest to hit tygodnia ? Cała rodzina, znajomi, wszyscy za każdym razem przeżywamy te momenty i zachwycamy się Waszym wideofilmowaniem, a to między innymi dzięki temu, że ekipa IdMultimedia wie, gdzie położyć akcent, co uwiecznić i jak to potem złożyć w unikalną całość tak, że oglądając siebie czujemy się jakbyśmy byli w kinie! Dlatego ich polecamy. Bardzo profesjonalni, sympatyczni ludzie z humorem, pomysłami, fantazją i elastycznością ! Dziękujemy IdMultimedia – dzięki WAM nie zapomnimy nic z tych wspaniałych momentów naszego ślubu ! Jesteśmy bardzo zadowoleni! Są dostępni
Katarzyna & Maciej

Bardzo dziękujemy całemu zespołowi Id Multimedia za poświęcony nam czas, cierpliwość w czasie nagrywania materiałów, a nade wszystko za pełen profesjonalizm (I tu największy ukłon z naszej strony wędruje do Pana operatora, który, pomimo iż padł ofiarą nadlatującego kieliszka, wykazał się stoickim spokojem i pozostał niewzruszony. Serdecznie pozdrawiamy!). Dziękujemy Wam za miłą atmosferę, widoczne zaangażowanie, jak również za to, że nie czuliśmy się skrępowani w tej niecodziennej dla nas sytuacji obcowania z kamerą. W procesie montażu wykazaliście się pełnym zrozumieniem i elastycznością, a przygotowany przez Was końcowy reportaż ślubny jest dla nas niesamowitą pamiątką.
Z czystym sumieniem będziemy polecać Id Multimedia naszym znajomym.
Pozdrawiamy i dziękujemy.

Kasia & Hubert
Firmę IdMultimedia znaleźliśmy przypadkiem – szukając firm zajmujących się profesjonalną fotografią. Bardzo się ucieszyliśmy jak okazało się, że zajmują się również filmowaniem – gdyż współpraca pomiędzy fotografem a kamerzystą jest bardzo istotna.
Już po dwóch konsultacjach wiedzieliśmy, że wybierzemy właśnie tę firmę – gdyż firma ta ma profesjonalne podejście do Klienta – jasno określa zasady, ale także robi „ukłon” w stronę Klienta i jeśli jest możliwość dokonania pewnych zmian – bez problemu to robią.
Jeśli chodzi o samą współpracę w dzień ślubu – wszystko było dobrze przygotowane – bez zarzutów. Wesele również udane we współpracy z fotografem i kamerzystą.
Bardzo Nam się podoba, że IdMultimedia to firma „elastyczna”, dostosowująca się do Klienta. Z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy parę razy przekładać sesję plenerową. Nie było z tym problemu. Zdjęcia ślubne kościół wyszły rewelacyjnie!
Co do montażu filmu – parę razy chcieliśmy nanieść poprawki, które bez problemu były dokonane. Film został zmontowany w bardzo fajny sposób. Wielu znajomych którzy go oglądali mówili, że to najlepszy film jaki widzieli dotychczas.
Serdecznie polecamy współpracę z firmą ID MULTIMEDIA.
Kasia & Adam
Organizacja własnego ślubu oraz sama uroczystość była dla nas interesującym wyzwaniem. Chcieliśmy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, tak aby ten dzień stał się naszym dniem. Upamiętnienie tego przedsięwzięcia stało się dla nas jednym z kluczowych elementów, do którego organizacji zaprosiliśmy firmę IDMultimedia. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Cała ekipa świetnie przygotowana, sympatyczna i elastyczna.
Wybierając pakiet Szalona Miłość nawet nie przypuszczaliśmy, jaki będzie efekt końcowy wideofilmowania. Współpracę rozpoczynaliśmy zupełnie „bez pomysłu”, a w efekcie otrzymaliśmy rewelacyjny materiał – szczególnie
'libdub’, który odzwierciedla panującą tego dnia atmosferę.
Dziękujemy za profesjonalną obsługę, cierpliwość oraz bardzo dobry kontakt. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim firmę IDMultimedia.
——
Dziękujemy i życzymy samych sukcesów przy kolejnych realizacjach.
Agnieszka & Michał
Najważniejszy Dzień w naszym życiu – Ślub. Bardzo zależało nam, aby został starannie upamiętniony, zarówno fotograficznie, jak i filmowo. Dlatego do tych dwóch zadań postanowiliśmy poszukać jednej firmy. Na IdMultimedia trafiliśmy przypadkiem, podczas szukania w Internecie profesjonalistów, którzy zapewniliby nam świetną obsługę. Profesjonalne podejście do usługi i do klientów od samego początku do końca. Mogliśmy poradzić się w różnych kwestiach, sami wybrać muzykę do filmu, na czym nam zależało, a także zaproponowaliśmy kilka poprawek, które bez problemu zostały uwzględnione. Na koniec dostaliśmy niespodziewany prezent ? Film ślubny (wideofilmowanie) jest inny niż te, które oglądaliśmy do tej pory. A zdjęcia niesamowite. Wszyscy, którzy oglądali są zachwyceni a my mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie.
Wszystkim, którzy szukają wyjątkowej oprawy filmowej i fotograficznej z czystym sumieniem polecamy IdMultimedia.
A my dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w TYM Wyjątkowym Dniu.
Lidia & Łukasz
Choć długo nie szukaliśmy firmy, której powierzymy obsługę foto i wideo naszego dnia ślubu to ani przez chwilę nie żałujemy, że została nią firma IdMultimedia. W dniu ślubu wszystko odbyło się zgodnie z wcześniej ustalonym planem, dzięki czemu nie musieliśmy się stresować, a materiał, który otrzymaliśmy jako efekt prac, skłania do częstego wspominania tego dnia z uśmiechem na twarzy. Każdy kto ogląda nasze zdjęcia czy film jest pod wrażeniem jakości i umiejętności operatorów. Serdecznie polecamy IdMultimedia. Sami na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług tej firmy ?
Pani Ani i Wszystkim , którzy pracowali przy naszym ślubie jeszcze raz dziękujemy za współpracę.
Szczególne podziękowania dla fotografa, którego praktycznie na ślubie i weselu nie widzieliśmy, a zdjęcia pokazują, że nie odstępował nas i gości nawet na krok. Na sesji spisał się rewelacyjnie, a zdjęcia są perfekcyjne!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Mariola & Grzegorz
Z Mężem zastanawialiśmy się jak opisać nasze wrażenie, współpraca wyglądała bardzo fajnie, odczytali Państwo nasze myśli i mogę śmiało zaświadczyć, że reportaż z Naszego ślubu nie będzie leżał głęboko w szafie, codziennie oglądam zdjęcia i przypominam sobie te chwile, a wczoraj gdy z mężem oglądaliśmy reportaż ślubny to na naszych buźkach pojawiał się uśmiech. Możemy śmiało zaświadczyć, że Państwa Firma nie jest jedną z wielu jest tak naprawdę Perełką wśród innych firm zajmujących się tą profesją.
A zaczęło się od zwykłego kliknięcia w goglach hasła foto video, kliknęłam w Państwa link i zainteresowałam się, umówiłam się na spotkanie i kolejne miłe zaskoczenie. Nie szukaliśmy już innych ofert ponieważ coś nam podpowiadało, że to jest to czego szukamy i przeczucie Nas nie myliło. I gdyby Oscary przyznawane były w kategorii Państwa profesji to na pewno półki uginały by się w Państwa firmie od ich ilości ?
Odpowiedni Ludzie w odpowiednim miejscu to IdMultimedia.
Ludzie z pasją, pomysłami lubią to co robią ?
Kasia & Romuald
Bardzo dziękujemy firmie IdMultimedia, za piękne zdjęcia ślubne, którymi zachwycamy się cały czas i nie możemy przestać ich oglądać, a film, który został przygotowany dla nas, jest wielką pamiątką i bardzo dobrze oddaje wzniosłość chwili, jaką był nasz ślub. Współpraca, w każdej chwili, była profesjonalna, a fotografowie byli prawie niewidoczni, co jest bardzo ważne podczas takiej uroczystości.
Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo podziękować za profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.
Aneta & Daniel
Wybór IDmultimedia to było to, o co nam chodziło:) Od początku dobrze zorganizowana współpraca, świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Panowie (operator i fotograf) świetnie przygotowani, dyskretni i znający się na swojej pracy. Ledwo dało się zauważyć ich obecność a uchwycili takie momenty, że łza w oku się kręci podczas oglądania filmu i zdjęć. Film świetnie zmontowany, bez niepotrzebnych momentów, piękne podkłady muzyczne, świetne pomysły. Trudno w kilku słowach opisać wrażenia ze współpracy, ale śmiało możemy polecić firmę jako towarzysza tak ważnych chwil, naprawdę warto!!! Dzięki IdMultimedia mamy cudowną pamiątkę, której życzymy wszystkim nowożeńcom:)
Agnieszka & Paweł
Posiadają talent – dopasowania się do specyfiki okoliczności, uchwycenia nowoczesnego i unikalnego spojrzenia na rodzinne i przyjacielskie relacje …
Kiedy tak spoglądamy na nasze piękne zdjęcia i oglądamy film, przypomina się nam ten szalony, stresujący, ale wspaniały czas, że aż się chce powtórzyć za autorami piosenki ”w życiu piękne są tylko chwile”. Właśnie te chwile zostały w tak cudowny sposób i w niezwykłej formie zatrzymane i uwiecznione przez zespół IdMultimedia.
Trafiliśmy do Was przypadkiem i było warto, gdyż efekt zaskoczył nie tylko nas samych, ale także nasze rodziny, przyjaciół i znajomych w kraju i za daleką granicą.
Dziękujemy i gorąco polecamy Zespół IdMultimedia, bo to zespół ludzi tworzących….tak dokładnie 'tworzących’. Ich zdjęcia, reportaże i filmy to dzieła sztuki a oni sami to artyści wykonujący swoją pracę z pasją.
Aleksandra & Tomasz
W czasie tych uroczystości towarzyszyli nam pracownicy IdMultimedia – zarówno fotograf jak i kamerzysta. Nasza sesja zaczęła się godzinę przed ślubem- obaj panowie byli już na miejscu gotowi na nasz wjazd zgodnie z ustalonym wcześniej i dopracowanym wspólnie scenariuszem. Ta godzina była wykorzystana maksymalnie na wykonanie wspaniałych zdjęć przy naszym samochodzie oraz w ogrodach pałacu w Wilanowie. Każde zdjęcie było przez fotografa wypracowane, a wszystko w miłej atmosferze. Jedno z nich dołączyliśmy do naszej rekomendacji. W czasie sesji towarzyszył nam także kamerzysta, który uzupełnił pracę fotografa i wychwycił wszelkie ważne momenty i dostrzegł piękno w elementach, na które nie zwrócilibyśmy sami uwagi. Masza Św. była rejestrowana przez 2 kamerzystów i fotografa – zdjęcia są fantastyczne! Także film wykonano profesjonalnie, z zastosowaniem efektu zmiany barw (czarno-białe/kolor) w zależności od pokazywanego momentu, dodaniem efektu rozmycia czy prześwietlenia w pewnych momentach nadając filmowi charakter. Także podkład muzyczny, po konsultacji z nami, została dobrany idealnie (film ze ślubu był bez głosu- jedynie przywitanie przez księdza, 1 czytanie i przysięga). Udanym pomysłem było grupowe zdjęcie wszystkich gości – zostało to także sfilmowane.

Praca kamerzysty miała zostać zakończona po przywitaniu Młodych w restauracji – ale trzeba dodać, że kamerzysta wykazał się świetnym wyczuciem chwili i został z własnej inicjatywy dłużej i nakręcił 1 toast. Oczywiście cena przez to nie wzrosła ? Do północy towarzyszył nam fotograf, który dzielnie dopasowywał się do pomysłów gości na zdjęcia a także wychodził z własną inicjatywą co ostatecznie zapewniło nam świetną pamiątkę!

Podsumowując, serdecznie polecamy tę firmę, a także konkretnych Panów fotografa i kamerzystę na Państwa uroczystość. Kontakt z IdMultimedia był przyjemny i łatwy. Umieli wczuć się w naszą wizję i dodać wiele ciekawych i profesjonalnych pomysłów od siebie. Nie można także mieć zażaleń do montażu. Cena również była przystępna, a wchodziła w nią praca fotografa, 2 kamerzystów, montaż, wcześniejsze spotkania oraz skórzany album zdjęć i 3 kopie płyt ze zdjęciami i filmem.

Kinga & Mateusz
Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy! Już po pierwszym spotkaniu w biurze na warszawskiej Woli wiedzieliśmy, że będzie dobrze. Było lepiej niż dobrze! Przed dniem ślubu wszystko było rozsądnie zaplanowane i ułożone w czasie. Współpraca idealna tak że Panna Młoda dotarła do kościoła bez zawału. Podczas samej uroczystości mimo trzech osób w teamie IdMultimedia byli w zasadzie niewidoczni, a zdjęcia i film wyszły idealnie jakby były wyreżyserowane i z kilkoma dublami. Sesja plenerowa była z tą ekipą super zabawą, profesjonalni i z pomysłem 
Serdeczne podziękowania dla Pani Ani za spięcie tego wszystkiego i sporo cierpliwości jak np. musiała zdobyć od nas listę wybranych utworów, potwierdzić zmiany i skoordynować wszystkie inne szczegóły.
Marta & Adam
Nasza ogromna rekomendacja za realizację dla całego zespołu IDMultimedia! Widać, że zespół zajmuje się swoją pracą od lat, potrafi profesjonalnie wszystko zaaranżować, podpowiedzieć ciekawe rozwiązania oraz stworzyć prawdziwe cuda, jeśli chodzi o film i zdjęcia. Duża profeska za rozsądną cenę 
Monika & Mikołaj
Szczerze polecamy!

Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętności.

Reportaż ze ślubu i wesela wyszedł idealny, a zdjęcia z sesji plenerowej CUDOWNE!
Pozdrawiamy,

Monika i Mikołaj

Sylwia & Jakub
Serdecznie polecamy ? Firma IdMultimedia zajmowała się naszym reportażem ślubnym. Film i zdjęcia ślubne wyszły przepięknie. Cała ekipa jest profesjonalna i bardzo sympatyczna, zwłaszcza Pani Ania, która jest niesamowicie cierpliwą i pomocną osobą.
Milena & Przemek
Współpracę wspominamy wspaniale! Wszystko od początku aż do realizacji było super. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że nasz wielki dzień będzie pięknie uwieczniony i nie pomyliliśmy się! Dzięki bardzo cennym radom Pani Ani, efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania i w tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować za zaangażowanie całemu zespołowi. Szczerze polecamy IdMultimedia na Wasz najpiękniejszy dzień ?
Agata & Łukasz
Ślicznie dziękujemy za fantastyczną współpracę i bombowe wykonanie! ? Ogromne podziękowania za przemiłą niespodziankę w postaci obrazu ? Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i cudowną atmosferę! Lepiej nie mogliśmy trafić ?
Milena & Daniel
Dzień ślubu był dla Nas najważniejszym i najwspanialszym dniem w życiu, ale jego organizacja była dla nas dużym wyzwaniem. Jednym z elementów organizacji jest wybór kamerzysty i fotografa. Był to dla nas jeden z najważniejszych punktów i zajęliśmy się nim na samym początku planowania. Wiedzieliśmy, że nie będzie to proste zadanie. Podczas poszukiwań przypadkiem natknęliśmy się na firmę IdMultimedia. Po przejrzeniu całej ich oferty umówiliśmy się na spotkanie.
Po naszej pierwszej rozmowie byliśmy pewni na 100%, której firmie powierzymy upamiętnienie TEGO wyjątkowego dnia.
Nie zawiedliśmy się, efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Film ze ślubu oglądaliśmy już chyba z tysiąc razy i do tej pory nam się nie znudził. Za każdym razem odkrywamy coś nowego. Był miłym zaskoczeniem dla rodziny i znajomych, którzy bez większego entuzjazmu i z poprzednich doświadczeń nastawiali się na relację długiego „tasiemca”, film obejrzeli od początku do końca z ogromnym zainteresowaniem. Film jest treściwy i dynamiczny. Świetnie zmontowany.
Zdjęcia dopieszczone w każdym calu. Ujęcia uchwycone w najlepszym momencie i te cudowne kolory. Zdjęcia przeglądamy codziennie.
Wielkie podziękowania dla Przemka, Marcina i Łukasza – współpraca z nimi to czysta przyjemność. Przed kamerą i obiektywem zawsze czuliśmy się skrępowani, ale dzięki chłopakom świetnie się bawiliśmy, a przy tym zachowywany był pełen profesjonalizm. Nie można również zapomnieć o wielkiej roli pani Ani, która z anielską cierpliwością znosiła nasze szczegółowe setne zmiany, poprawki i komentarze, a do tego zawsze można liczyć na pomoc z jej strony.
Dziękujemy firmie IdMultimedia za wspaniałą pamiątkę na lata. Dzięki Wam żadna chwila z tego dnia nie pozostanie zapomniana.
Wszystkim niezdecydowanym, którym zależy na produkcie oryginalnym, kompletnym i w najlepszej jakości polecamy firmę IdMultimedia.
Agnieszka & Patryk
Jeszcze raz dziękujemy ekipie firmy IdMultimedia za wspaniały film z wesela i zdjęcia. Z olbrzymią przyjemnością przebiegła cała nasza współpraca. Pełen profesjonalizm.
Film ślubny w bardzo wysokiej jakości, świetnie zmontowany a podkład muzyczny rewelacyjnie dobrany w 100% trafiony w nasz gust. Zdjęcia zostały zrobione perfekcyjnie. Uchwyciły wszystko to co pragniemy zapamiętać, naszą miłość, szczęście, wzruszenie nasze i naszych bliskich oraz wspaniałą zabawę. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z sesji plenerowej, fotograf miał masę fajnych pomysłów z czego zrodziły się wyjątkowe zdjęcia.
Serdecznie polecamy firmę IdMultimedia, tym którzy stoją przed tak trudnym wyborem. Jeśli zależy Wam na oryginalności i profesjonalizmie a co najważniejsze pięknie uchwyconych momentach w tym jedynym dniu to jak najbardziej polecamy!
Asia & Olek
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za film z wesela, teledysk i zdjęcia. Film i teledysk są po prostu idealne. W kółko oglądam teledysk ślubny ? Udostępniłam z waszego fun page na fb klip i kilka osób skomentowało, że się wzruszyły:) Ten klip jest niesamowity. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na Waszą stronę w necie i że mieliście akurat ten termin wolny. Dzięki Wam możemy się teraz cieszyć tym filmem i wspominać najważniejszy dla nas dzień. Jesteście wspaniali i to co robicie sprawia ludziom ogromną radość. Świetne wideofilmowanie
Życzymy Wam dalszych takich sukcesów ?
Karolina & Łukasz
Firmę IDmultimedia znaleźliśmy zupełnie przypadkiem przeglądając strony www firm oferujących usługi fotoreportażu. Już w pierwszej chwili strona internetowa wywarła na nas duże wrażenie, od razu napisaliśmy maila z zapytaniem o termin i ofertę. Ogromny plus to fotoreportaż i jednocześnie video… Dziś jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na usługi IDmultimedia. To młody, bardzo sympatyczny zespół, który zna się na swojej pracy – pełen profesjonalizm. Doskonale rozumieją stres i napięcie Młodej Pary w tym szczególnym dniu, dlatego wiele spraw sugerują zachowując niezbędny porządek i jednocześnie okazując wsparcie. Współpraca przebiegła sprawnie i sympatycznie, efekt końcowy w 100% sprostał naszym oczekiwaniom i bardzo podobał się również rodzinie oraz znajomym. Wszystkie cenne chwile zostały w kreatywny sposób uwiecznione dzięki czemu wrócimy do nich z chęcią w przyszłości zaglądając do pięknej, nowoczesnej fotoksiążki czy oglądając film. Co najważniejsze w całej uroczystości zachowane zostały wzniosłość, humor czy wzruszenie co nadaje materiałowi autentyczności a nie tylko formy kolejnego monotonnego nagrania. To rzetelna firma, którą serdecznie polecamy.
Marta & Wojtek
Dziękujemy za rzetelność i profesjonalizm waszej pracy, za anielską cierpliwość na każdym etapie współpracy (wymieniliśmy ok. 160 maili !), świetne wczucie się w klimat zarówno kamerzystów, jak i fotografa. Miło było patrzeć jak zamiast wchodzić sobie w drogę, współpracują. No i za wpięcie welonu przed ślubem przez kamerzystę – ekipa z wszechstronnym talentem:-) Efekty waszej pracy przerosły nasze oczekiwania video ślubne było super A na koniec pozostał miły smaczek w postaci niespodziewanego prezentu. Polecamy zawsze i wszędzie:-)
Ola & Michał
Ślub i wesele miały być i były dla nas wielkim dniem. Wokół nas działo się tyle rzeczy a do tego zdenerwowanie czy wszystko się uda, spowodowało to, że gdyby nie materiał fotograficzny i filmowy wiele z tego dnia by nam umknęło.
Szukając ekipy, która uwieczniłaby dla nas te chwile przejrzeliśmy w sieci oferty wielu firm. IdMultimedia była pierwszą i zarazem ostatnią, którą odwiedziliśmy osobiście i tak powstało nasze wideofilmowanie. Zaprezentowany materiał oraz profesjonalna rozmowa spowodowała, że od razu się zdecydowaliśmy.
Pani Ania była niezmiernie cierpliwa i wyrozumiała dla ciągłych marudzeń „Młodych”.
Współpraca z fotografem oraz kamerzystą układała się świetnie a ostateczny efekt ich prac jest rewelacyjny. Tak na marginesie chcielibyśmy powiedzieć, że przy ślubie cywilnym warto skorzystać z opcji pomocy drugiego kamerzysty. Przy tej dość krótkiej ceremonii na pewno nic nie umknie.
Film świetnie zmontowany a przerywniki w postaci życzeń od gości powoduje, że nie jest on monotonny i przyjemnie się go ogląda.
Zdjęcia bardzo ładne i dzięki nim z przyjemnością wracamy do Naszego Wielkiego Dnia. Polecamy zamówienie kilku odbitek na papierze metalicznym. Efekt powalający.
Czy jesteśmy zadowoleni? Tak.
Czy jeszcze raz dokonalibyśmy tego wyboru? Oczywiście.
Czy można polecić tą firmę? Z czystym sumieniem.
Marlena & Paweł
Dziękujemy, że uchwyciliście najważniejsze momenty TEGO szczególnego dla nas dnia – dnia naszego ślubu. Ekipa zachowywała się bardzo profesjonalnie. Zarówno kamerzysta jak i fotograf ślubny Warszawa nie rzucali się w oczy, nie onieśmielali gości – co jest bardzo ważne podczas wesela. Szczególne brawa należą się obu panom fotografom (reportażowy i plenerowy) za to, że pierwszy raz w życiu nie bałam się obiektywu. Zarówno ja jak i mój mąż nie należymy do osób, które lubią pozować do zdjęć. Jednak obaj panowie spisali się na medal. W ogóle nie czuliśmy na sobie obecności fleszy ani presji uśmiechania się i robienia idealnej miny i sylwetki. Podobnie było z sesją plenerową. Mimo wczesnej godziny i chłodnego poranka sesja przebiegła zaskakująco luźno, w miłej, sympatycznej atmosferze. Nie sądziłam, że uda mu się nas tak rozluźnić. Czekaliśmy na zdjęcia obu panów z niecierpliwością. Wynik końcowy – rewelacja…! Najlepiej uchwycone na papierze weselne emocje jakie widziałam. Uwielbiam je przeglądać wieczorami z mężem.
Agnieszka & Darek
Napiszemy krótko, acz treściwie. Zdjęcia ślubne, które dla nas zrobiliście są najpiękniejszymi zdjęciami jakie widzieliśmy, szczególnie te z pleneru w kasynie. Wszyscy są nimi zachwyceni, a my nie możemy się powstrzymać, by ich w kółko nie oglądać na nowo. Oglądając film i zdjęcia ze ślubu i wesela aż chce się przeżyć ten dzień po raz kolejny.
Wielkie podziękowania dla Pani Ani, która z anielską cierpliwością słuchała moich kolejnych pomysłów i wątpliwości.
Jeszcze raz chcieliśmy podziękować za to, że mogliśmy oglądając film i zdjęcia wzruszyć się i przeżyć znowu jedną z najważniejszych chwil naszego życia!
Marta & Jarek
Dzień Ślubu jest niewątpliwie jednym z najważniejszych w życiu i niezwykle istotne jest to, aby wszystkie elementy z nim związane były przygotowane z należytą starannością. Jednym z takich elementów jest z całą pewnością obsługa fotograficzna i filmowa.
Do IdMultimedia trafiliśmy z polecenia i po raz kolejny ta „forma reklamy” okazała się miarodajna. Firmie powierzyliśmy wideofilmowanie uroczystości ślubnej. IdMultimedia tworzą ludzie, którzy w profesjonalny sposób podchodzą do powierzonego im zadania – od pierwszego spotkania aż do finalnego przekazania materiału. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy, która w fantastyczny sposób upamiętniła Dzień Naszego Ślubu i bardzo dziękujemy jej pracownikom za wsparcie i pomoc w tym szalonym czasie.
Gorąco polecamy wszystkim zabieganym i niezdecydowanym – na pewno nie będziecie żałować!!
Aneta & Arek
Polecamy „instytucję” jaką jest małżeństwo… Polecamy również firmę IdMultimedia pod każdym względem, ponieważ:
MATERIAŁ, tj. zdjęcia i film są wysokiej jakości o ciekawych ujęciach trafiających w nasz gust.
LUDZIE, tj. Panowie operatorzy i fotografowie to fajni młodzi ludzie z pasją, uśmiechnięci i do „pogadania” oraz Pani Ania… która cierpliwie nas wysłuchiwała i odpowiadała na każde nasze pytanie… Duży szacunek za to.
REALIZACJA, tj. czas realizacji, uważamy, że jak na tego rodzaj usługi – szybki.

Opinia ta jest jak najbardziej szczera, gdyż nie dostaliśmy za nią żadnego rabatu. ?
Jeszcze raz dziękujemy firmie IdMultimedia i Pani Ani za przepiękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela.

Magda & Miłosz
Fotografia ślubna to praca pod wielka presją. Wszystko musi być przecież piękne, magiczne nie może być żadnej pomyłki. Zadanie, które stoi tego dnia przed fotografem, jest szczególnie trudne. Jak sprostać tym wymaganiom i zagwarantować zachwycającą relację z tego najważniejszego dnia w ich życiu? Jak mimo ogromnego tempa i szybko biegnącego czasu stworzyć małe dzieło sztuki? Trzeba patrzeć ,czuć i widzieć więcej w każdej chwili. Każdy szanujący się fotograf ciągle się rozwija, wciąż podgląda innych i ciągle się uczy.
By wszystko miało duszę i zachwycało fotograf nierzadko jest reżyserem. Trzeba być mistrzem trzeba mieć zasady i wiedzę a jednocześnie być elastycznym wyczuwać sytuacje nastroje, typy ludzi.

Magda: Oglądając Nasze zdjęcia ślubne w pięknym albumie wciąż czuje zapach perfum mojego męża, jego ciepłe dłonie, które lekko drżały w dniu ślubu. Widzę jego wzrok- troszkę przestraszony. Słyszę dźwięki tego dnia- szelest mojej sukni, śmiech mojej córki, muzykę pierwszej piosenki. Wiem, że wracając do nich teraz czy za kilkanaście lat nigdy mi się nie znudzą.

Miłosz: Kocham to zdjęcie w którym ona trzyma ślubny bucik w dłoniach, i to na którym z zamkniętymi oczami tańczymy i widać, że świat się wokół zatrzymał.

Powrót do tamtych chwil , w które przenoszą nas zdjęcia wciąż budzi się w Nas wiele emocji
Wspaniały fotograf, który potrafił pokazać najlepsze drzemiące w Nas pokłady radości i jednocześnie udowodnił, że się kochamy i pożądamy, że pragniemy być już ze sobą do końca.
Serdecznie i z całym przekonaniem – polecamy. Świetni profesjonaliści i fajni ludzie. Wysłuchiwanie wszystkich ochów i achów osób, w których ręce trafił album – bezcenne
Nie potrzeba zachwalać, wystarczy po prostu pokazać ostateczne dzieło.
Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia. Spróbujcie podjąć się tego wyzwania – uchwyćcie emocje światłem. Im się to udało.

Ola & Tomek
Firma IdMultimedia wykonała fantastycznie swoją pracę. Operator i Pani fotograf byli niewidoczni na naszym ślubie i weselu. Nie zauważyliśmy ich prawie. FIlm z wesela jest zmontowany super a współpraca między nami przebiegała bez zastrzeżeń. Polecamy firmę jak najbardziej wszystkim parom, które chcą przeżywać tą piękną uroczystość tylko we dwoje, a nie z paparazzi. Zdjęcia są piękne, naturalne. Mogliśmy się umówić z p. fotograf w dowolnym terminie. Firma godna polecenia.
Ewa & Wojtek
Od naszego wesela minęło dopiero pół roku, ale zdołaliśmy Was polecić już dwóm kolejnym parom naszych przyjaciół.
To chyba najlepsza recenzja.. Ale opowiemy jak było od początku.
Filmu z naszego wesela miało po prostu nie być. Wszyscy wokół mówili, że to już niemodne, że kamera będzie przeszkadzać gościom w zabawie, że my będziemy się krępować.
Jednak na kilka tygodni przed ślubem zdecydowaliśmy się zaryzykować i poszukać firmy, która podjęłaby się tego zadania. Łatwo nie było – oglądaliśmy dziesiątki płyt z filmami i z każdym kolejnym traciliśmy nadzieję, że znajdziemy kogoś, kto sprosta naszym wymaganiom.
Podczas spotkania w ID obejrzeliśmy kolejny materiał ślubno-weselny i oboje zgodnie stwierdziliśmy, że tego właśnie szukaliśmy. Ekipa podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie – zrobiliśmy scenariusz, opracowaliśmy wstępną konwencję filmu i …efekt był wręcz rewelacyjny!
Charakter imprezy został oddany idealnie, intymne momenty przygotowań zrobione były romantycznie i elegancko, podczas zabawy pojawiały się elementy wesołe i dynamiczne. Doskonała muzyka i montaż tylko dopełniły całości.
Oboje wiemy teraz, że bez tego filmu stracilibyśmy coś bardzo ważnego. Podczas ślubu i wesela umknęło nam bardzo wiele rzeczy, które dzisiaj możemy oglądać w domu. To idealna pamiątka i z całego serca polecamy to rozwiązanie wszystkim tym, którzy nie są do końca przekonani. Kochani, zdjęcia, nawet najlepsze, nie dają tyle radości!
IdMultimedia – Wam serdecznie dziękujemy, bo dzięki Waszemu profesjonalizmowi codziennie możemy być gwiazdami małego ekranu ?
Magda & Piotr
Firma IdMultimedia była pierwszą firmą na którą wraz z narzeczonym trafiliśmy w Internecie poszukując kamerzysty i fotografa na ślub  5 czerwca 2010 r. Przeczucia nam mówiły, że to właśnie z tą firma i z tymi ludźmi, chcielibyśmy nawiązać współpracę. Nie pomyliliśmy się ! Już pierwszy kontakt okazał się przemiły. Wszystko zostało nam przedstawione dokładnie i precyzyjnie. Mogliśmy wybierać spośród wielu różnych scenariuszy na Nasz film. Omawialiśmy wszystkie szczegóły i czuliśmy ogromne chęci i zainteresowanie ze strony IdMultimedia. Aż nadszedł ten wspaniały dzień. Kamerzysta okazał się fantastyczną osobą o wielu pomysłach. Potrafił uchwycić wspaniałe momenty z wesela, których ja nie byłam w stanie przypomnieć sobie na drugi dzień. Pani fotograf okazała się profesjonalistką w każdym calu. Zdjęcia wyraziły wszystkie nasze uczucia. Materiał po obróbce przerósł nasze oczekiwania. życzenia od gości, kamerowanie ucieczki z wesela czy śmieszne zakończenie były strzałem w dziesiątkę. Jakość obrazu i dźwięku zachwycił nawet najwybredniejsze osoby. Wraz z mężem prawie co dzień oglądamy nasze najpiękniejsze ślubne pamiątki ? Film który bawi i wzrusza oraz fotoallbum który zachwyca. Dziękujemy firmie IdMultimedia za cudowne przeżycia jakich nam dostarczyli. Genialna firma – pracują z pasją!!! Gorąco polecam wszystkim przyszłym małżeństwom powierzenie tego wspaniałego i szczególnego dnia w ich ręce. Zostaliśmy klientami już na stale! Na pewno jeszcze nie raz się spotkamy!!
Z pozdrowieniami…
Kasia & Janek
Można by tu naprawdę wiele słów napisać o profesjonalizmie z jakim się spotkaliśmy po stronie IdMultimedia, jednak nie ma takiej potrzeby, bo każdy kto tylko porozmawia z Panią Anią na pewno to zauważy.
Napiszę krótko – gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, znowu wybralibyśmy IdMultimedia.
Polecamy ich wszystkim naszym znajomym, a ci, którzy widzieli nasz film sami się dopytują o kontakt.
Zarówno film jak i zdjęcia będą na zawsze dla nas najwspanialszą pamiątką, a dodatkowy film dla rodziców wszystkich wzruszył.
Gorąco polecamy! Na pewno będziecie zadowoleni!
Ola & Konrad

Solidna firma godna polecenia ? Film, jak i zdjęcia robione bardzo profesjonalnym sprzętem, więc jakość jest na mocne ?%, obrabiane w formie ciekawego reportażu, bez nadmiernego stosowania slow motion i skupiania się na detalu. Warunki szczegółowo ustalane i dotrzymane. W tym ważnym dniu ważne jest też, aby praca osób, z którymi się współpracuje, pracowały w tle i jak najbardziej Operatorzy tego dotrzymywali ? Polecamy razem z Mężem ??

Joanna & Piotr
Na początku chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie IdMultimedia za świetną współpracę. Pani Ani za cierpliwość, rozwiewanie wszelkich wątpliwości oraz fachowe doradztwo. Darkowi za profesjonalizm oraz jego poczucie humoru, dzięki któremu obecność kamery w TYM dniu wcale nas nie stresowała. Film, który otrzymaliśmy dokładnie spełnia nasze oczekiwania. Wspaniale zmontowane przygotowania, ceremonia w kościele oraz wesele. Doskonale wyważona powaga uroczystości kościelnej z dynamicznym charakterem wesela. Film jest miłym zaskoczeniem dla rodziny i znajomych. Ogląda się go lekko i przyjemnie za pierwszym, dziesiątym czy dwudziestym razem. I jesteśmy pewni, że pozostanie tak do końca. Jeszcze raz dziękujemy za produkt, który stanowi wspaniałą pamiątkę na lata.
Z czystym sumieniem możemy polecić firmę IdMultimedia wszystkim przyszłym Parom Młodym.
Asia & Kamil
Bardzo serdecznie dziękujemy ekipie IdMultimedia za świetne zdjęcia i film, Przemkowi i Darkowi za piękne ujęcia, Łukaszowi za cudowne zdjęcia i Pani Ani za anielską wręcz cierpliwość w wysłuchiwania naszych uwag. Mimo, iż na początku byliśmy pełni wątpliwości i obaw co do efektu końcowego, gdyż podczas sesji plenerowej i kręcenia filmu poślubnego towarzyszył nam ogromny pech, brzydka pogoda i trudności z dotarciem na miejsce, a podczas ślubu ogromny stres, to efekt końcowy naprawdę bardzo mile nas zaskoczył. Film jest śliczny, dynamicznie zmontowany i chociaż widzieliśmy go już wiele razy, za każdym razem zaskakuje nas czymś nowym, jest jednocześnie śmieszny i pełen wzruszeń, natomiast zdjęcia – doskonale wyczucie chwili i uchwycenie najcenniejszych momentów … no i te kolory… Rodzina i znajomi są zachwyceni efektem Waszej pracy, my natomiast mamy piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.
Iwona & Piotr
Dziękujemy ekipie firmy IdMultimedia, za kompleksową oprawę medialną naszego ślubu i wesela. Od pierwszego spotkania nie mieliśmy wątpliwości, że dokonaliśmy właściwego wyboru, a potwierdzeniem tego są piękne, kolorowe i spontaniczne zdjęcia ślubne i film. Podczas oglądania zmontowanego filmu przeżywaliśmy to tak jakbyśmy byli znowu na naszym weselu tym razem jako goście patrzący z boku na całe wydarzenie.
Monika & Patryk
Znaleźliśmy IdMultimedia całkiem przypadkiem i przy pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to był dobry wybór! Bliżej zapoznaliśmy się przy nagrywaniu naszego filmu niespodzianki dla rodziców! Rewelacyjny kontakt, uśmiech, mnóstwo pomysłów i pełen profesjonalizm! ? Efekt wspólnej pracy, zaskoczył Nas ale przede wszystkim rodziców, którzy mają łzy w oczach za każdym razem kiedy go oglądają. Każde spotkanie, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, było w wesołej atmosferze! Film z Naszego najważniejszego dnia życia przekroczył Nasze oczekiwania i okazał się fantastyczną pamiątką, rodzina jak i znajomi są zaskoczeni jak przyjemnie i szybko się go ogląda i jak profesjonalnie został wykonany! Wracamy do niego z ciągłym uśmiechem na twarzach! Z całego serca i z czystym sumieniem polecamy usługi IdMultimedia, zarówno wideofilmowanie jak i fotografowanie!
Dziękujemy za zatrzymanie tych ważnych chwil w naszym życiu!
Kinga & Krzysiek
Firmę IdMultimedia znaleźliśmy przypadkiem szukając profesjonalnego fotografa, przeglądając różne oferty dostępne na rynku. Jak tylko zobaczyliśmy ich zdjęcia, od razu wpadli na w oko ? Bił z nich pełen profesjonalizm, głębia i z pewnością miały „to coś” czego szukaliśmy na nasz ślub i wesele. Miło byliśmy zaskoczeni kiedy okazało się, że mają pakiety również z wideofilmowaniem. To był strzał w dziesiątkę!
Dlatego ZDECYDOWANIE polecamy usługi (wideofilmowanie i zdjęcia ślubne) firmy IdMultimedia. Wszystko odbyło się profesjonalnie a jednocześnie w bardzo miłej atmosferze. Pracujący dla firmy fotografowie oraz operatorzy kamer doskonale znają się na swojej pracy a jednocześnie są osobami bardzo kontaktowymi. Do pierwszych efektów ich pracy jest bardzo mało uwag, więc cała operacja odbywa się praktycznie bez wysiłku. Nieocenionym ogniwem tej wspaniale zorganizowanej firmy jest Pani Ania, która spokojnie przyjmuje wszystkie uwagi i różnego rodzaju zachcianki i nawet jeżeli nie wszystko da się zrobić, to jest to tak uzasadnione, że nie ma żadnych konfliktowych sytuacji
Agata & Tomek
Przeglądając tysiące portfolio fotografów z różnych zakątków Polski trafiliśmy na galerię, którą obejrzeliśmy od A do Z. Galerię, dzięki której udało się poczuć emocje ludzi na nich uwiecznionych.
Przeszukując dalej stronę internetową firmy IdMultimedia dowiedzieliśmy się jak doskonały, pełny wzruszeń i uśmiechu może być reportaż ślubny.
Zaryzykowaliśmy…
Dnia 12.05.2012 pojawili się dwaj Panowie – fotograf i kamerzysta.
Od momentu wejścia do pierwszego domu rodzinnego wiedzieli co robić, nie przeszkadzali – byli wręcz niewidzialni aż do wyjścia z wesela.
Zastanawialiśmy się co z tego wyjdzie… jakie zdjęcia, jaki film. Czekanie było pełne nadziei i niepewności jak zostały uwiecznione chwile, które już nigdy się nie powtórzą.
Wystarczyło poczekać…
I …?
TAK!
Fotografie zaparły dech w piersiach! Zdjęcia ślubne , które nie mamy pojęcia, w którym momencie zostały zrobione są profesjonalne i mówią same za siebie.
Uwiecznione zostały emocje Nasze, Rodziców i wszystkich naszych gości za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni!
Film… został obejrzany milion razy – piękno, wzruszenie, łzy szczęścia i uśmiech od ucha do ucha!
Słowa tego nie opiszą wystarczy zajrzeć w galerię filmu i fotografii firmy IdMultimedia.
Polecamy! Polecamy! I jeszcze raz polecamy!
Asia & Tomek

Ten komentarz to opowieść o interesie prawdziwszym niż sama prawda, współpracy o której będziemy opowiadali wszystkim, a oni będą opowiadać swoim dzieciom i dzieciom ich dzieci. Kooperacja z IdMultimedia to gwarancja sukcesu i zadowolenia dla obu stron. Niczym nie skrępowana elastyczność i pełny profesjonalizm. Synergia klasyki z nowoczesnością. ?
Reasumując: Dzień był piękny, film cudowny, kamerzysta bardzo taktowny. Czuliśmy się przy Was jak starzy przyjaciele. Bez nacisków, zbędnych wrzasków należy Wam się burza oklasków!!!
Polecamy na 100%. Tak to powinno wyglądać.
Dziękujemy i pozdrawiamy.

Klaudia & Piotr
Naszą współpracę z IdMultimedia, a w szczególności z p. Anią oceniam wzorowo. Jest to firma profesjonalna, rzetelna i uczciwa.
Film w formie reportażu ślubnego okazał się fantastyczną sprawa. Film ślubny trwający 1,5h, ogląda się ciągiem, bez zbędnego przewijania „do przodu” jak to ma miejsce w przypadku filmów weselnych trwających po 3-4 h:) W ten sposób oglądający jest skupiony przez cały czas, nie jest sprawia wrażenia znudzonego:) natomiast za kulisami – świetna sprawa!
Pani Ania wykazała się anielska cierpliwością, robiąc poprawki do naszego filmu:)
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie IdMultimedia uwieczniła Nasz Dzień!
Pani Aniu – bardzo dziękujemy za wszystko!:))
Ania & Kamil
Przez długi czas szukaliśmy firmy, której powierzylibyśmy upamiętnienie naszego ślubu i wesela. Żona znalazła tą firmę pośród wielu jakie obecnie są na rynku, z których ofertami się zapoznawaliśmy. Oferta Państwa firmy była bardzo zachęcająca pod względem ceny jak również tego, że obejmowała wszystko co chcieliśmy tj. film, zdjęcia oraz sesję plenerową plus dodatkowe rzeczy jak strona internetowa ze zdjęciami czy album fotograficzny. Efekt końcowy był dla nas bardzo dużym zaskoczeniem. Ilość zdjęć, a co najważniejsze ich jakość, oraz momenty, które zostały wyłapane zarówno na zdjęciach jak i filmie przeszły nasze oczekiwania. Poziom współpracy przy wdrażaniu naszych pomysłów w filmie i zdjęciach był na wysokim poziomie. Kilka naszych uwag dotyczących drobnych szczegółów została odczytana przez montażystę z doskonałym wyczuciem. Dodatkowa strona internetowa którą wykonało dla nas IdMultimedia była wykonana idealnie i ucieszyła niejednego z naszych gości którzy mogli oglądać zdjęcia w bardzo krótkim czasie od dnia ceremonii. Otrzymaliśmy od Państwa wspaniałą pamiątkę na całe życie. Dziękujemy za wszystko jeszcze raz.
Dominika & Piotrek
Dzień naszego ślubu był dla nas wyjątkowy. Materiał zrealizowany przez IdMultimedia doskonale oddaje chwile, które wtedy przeżywaliśmy. Zdjęcia ślubne są przepiękne, wzruszające i ciekawie uchwycone. Dziękujemy za profesjonalizm i atmosferę, dzięki którym będziemy mieli pamiątkę na całe życie.
Polecamy!!!
Agnieszka & Tomek
Chcieliśmy jeszcze raz bardzo bardzo serdecznie podziękować za wszystko, za wielką pracę jaka wykonaliście dla nas. Przyznajemy to z nieukrywanym podziwem dla ludzi, którzy przyczynili się do tego żeby to wspomnienie o naszym weselu było wyjątkowe. Było rewelacyjnie. Wszystko na czas, wszystko w jak najlepszym porządku. Wszyscy nasi goście, nawet ci zwykle bardzo krytyczni, byli zachwyceni profesjonalizmem, szybkością i efektem Państwa pracy

Całość poszła zgodnie z planem. Bardzo dobrym i bardzo chwalonym przez naszych gości pomysłem był pokaz na kilku ekranach naszych rodzinnych zdjęć z dzieciństwa i młodości, oraz naszych Rodziców. Wiele osób nie kryło wzruszenia mogąc dzięki temu wspomnieć o tym jak to kiedyś bywało….Ogromnym pozytywnym zaskoczeniem dla naszych gości było pojawienie się naszych pierwszych zdjęć ze ślubu już w kilka godzin po ślubie i ich prezentacja na rozstawionych ekranach. Dziękujemy tez za wysiłek i sukces w realizacji szybkiego wywołania naszego zdjęcia dla Gości, którym mogliśmy przekazać je na pamiątkę. Czuliśmy i widzieliśmy że uczyniliście Państwo wszystko żeby tą wyjątkową dla nas imprezę, uwiecznić tak, żebyśmy za każdym razem kiedy oglądamy przygotowane materiały, mogli przeżywać TEN dzień z ogromną przyjemnością. Bardzo dziękujemy wszystkim z Państwa Zespołu, którzy stworzyli dla nas film, zdjęcia i fotoksięga. Świetnym pomysłem są wplecione w film życzenia od gości, również krótkie reporterskie streszczenie wydarzeń TEGO dnia to bardzo dobry pomysł. Fotoksięga wprawiła w zachwyt i duże zaskoczenie wszystkich, którzy już ją obejrzeli – bo rzeczywiście zachwyca i technika zdjęć i sposób ich rozmieszczenia.

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość dla nas i cierpliwość do nas całej ekipie – człowiek w lekkim stresie w takim dniu nie zawsze jest cierpliwy, ale przetrwaliście to Państwo ? szczególne podziękowania dla fotografa (fotografia ślubna) za poświęcone godziny i mnóstwo świetnych pomysłów i trochę poświęcenia w trakcie naszej prawie czterogodzinnej sesji plenerowej. Jeszcze raz pozdrawiamy bardzo serdecznie i bardzo bardzo dziękujemy za wszystko.

Ewelina & Przemek
Dziękujemy Wam, że pomimo wielkiego stresu jaki towarzyszył nam w dniu naszego ślubu, staraliście się rozluźniać atmosferę i wywołać uśmiech na naszych twarzach. Dokładnie wiedzieliście jak oddać realne emocje towarzyszące chwilom, tym wzniosłym i tym zwyczajnym. Dzięki Ali i Piotrowi mamy najwspanialszą pamiątkę z najważniejszego dnia naszego życia! Uchwyciliście klimat, emocje, i to, czego sami nie zauważaliśmy w danej chwili. Dziękujemy Wam za świetną i profesjonalną współpracę!
Gosia & Mateusz
Profesjonalizm IdMultimedia, z jakim spotkaliśmy się już przy pierwszym spotkaniu, przełożył się na niesamowicie fachowy materiał filmowy i fotograficzny z Naszej Uroczystości.

Cieszymy się, że wybralismy wlaśnie Państwa, zdajemy sobie sprawę, że mamy cudowną pamiatkę z tego pięknego dnia na całe życie ? nie tylko my jesteśmy zachwyceni, ale rownież nasze Rodziny i Znajomi.

Marzena & Kuba
Było piękne, słoneczne, sobotnie popołudnie. Każdy z nas czuł, że to wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju chwila. Serce jakoś tak inaczej biło, a ręce trzęsły się jak przed ważnym egzaminem w życiu. Wszystkie te emocje, uśmiech na twarzy oraz zdenerwowanie zostały uwiecznione na zdjęciach oraz filmie. Dzięki IdMultimedia powrót do tych cudownych chwil zawsze będzie wyjątkowy i magiczny. Mamy nadzieję, że każdy kolejny nasz wspólny dzień będzię tak kolorowy jak te zdjęcia i tak piękny jak nakręcony film. Jeszcze raz dziękujemy i na pewno będziemy powracać do tych wspomnień z uśmiechem na twarzy i ciepłem w sercu.
Magda & Krzysiek
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę. Film jest wspaniały, wzruszający.. Brak jest słów, żeby opisać nasze emocje po obejrzeniu.
Zdjęcia niesamowite, naprawdę fantastyczne. I wszystko bardzo wysokiej jakości, zrobione elegancko i ze smakiem.
Materiał, który otrzymaliśmy, jest cudowną, niezastąpioną pamiątką! Warto było poczekać ? Bardzo dziękujemy! ?
Ania & Giuseppe
Wspaniała i szybka obsługa, profesjonalna praca w trakcie wesela, zarówno reportaż jak i zdjęcia na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecamy, na pewno nie będziecie żałować ani jednej złotówki:)
Julia & Jakub
W życiu cenimy profesjonalizm i jakość. Dlatego starannie wybieraliśmy firmę, która zagwarantuje usługi na wysokim poziomie. IdMultimedia to doskonały wybór. Otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia wraz z filmem. Wiernie odzwierciedlają nasze emocje towarzyszące nam w czasie ślubu i wesela. Ekipa filmowa i fotograficzna była niezauważalna, w sposób bardzo dyskretny rejestrowała chwile przygotowań i ceremonię. Sesja w plenerze również była niezapomnianym, pięknym przeżyciem. Polecamy tę firmę wszystkim, którym zależy na rzetelnej usłudze.
Erna & Darek
Ekipa IdMultimedia stanęła na wysokości zadania w dniu naszego ślubu, jak i na sesji plenerowej. Profesjonalizm, zaangażowanie i elastyczność ujęły nas od pierwszej chwili. Kamerzysta i fotograf trafili w nasz gust w 100%, może to ukryte zdolności czytania w myślach nas – Młodych, a może to intuicja ? Trudno nas zadowolić „przeciętnością”, tym bardziej dziękujemy i gratulujemy fantastycznych, kreatywnych ludzi.
Sylwia & Wojtek
Bardzo chcielibyśmy Państwu podziękować za album i film… jest to po prostu majstersztyk…. cała rodzina i przyjaciele są oczarowani naszym filmem, wszyscy zgodnie mówią, że jest zupełnie inny od tych, które widzieli do tej pory, nawet nasi angielscy przyjaciele są pod dużym wrażeniem Państwa pomysłowości i kreatywności – wszystkim się wydaje, ze oglądają film w kinie, tak żeście to pięknie zmontowali. Musimy powiedzieć, że podczas pierwszych miesięcy przygotowań do ślubu nawet nie chciałam słyszeć o filmowaniu tego dnia, z filmem z wesela zawsze kojarzyły nam się kiczowate i nudne nagrania zrobione przez jakiegoś podpitego wujka; aż znalazłam Państwa stronę i się przekonaliśmy – i to była jedna z najlepszych decyzji jakie podjęliśmy. Dzięki Państwu możemy wracać do najpiękniejszego dnia w naszym życiu bez końca….
Karolina & Karol
Dzień naszego ślubu, był najpiękniejszym dniem naszego wspólnego życia. Emocje, świetne humory, piękna pogoda to elementy, które sprawiły, że był on jeszcze bardziej wyjątkowy. Firma IdMultimedia sprawiła, że każdego dnia możemy z radością i wzruszeniem przypomnieć sobie dosłownie każdą minutę tamtego majowego popołudnia i wieczoru. Wszyscy pracownicy firmy, z którymi współpracowaliśmy byli niesamowicie pomocni, ale przede wszystkim bardzo zdolni. Zarówno zdjęcia ślubne, jak i reportaż filmowy są po prostu perfekcyjne. Bardzo Państwu dziękujemy za te piękne chwile, które dzięki Wam będą nam towarzyszyły do końca życia.
Ela & Rafał
Gorąco polecamy zespół ID Multimedia
Od samego początku mieliśmy wiele pytań i byliśmy mocno dociekliwi, w końcu to nasz pierwszy ślub ? Pani Ania do ostatniego momentu nie dała się „wyprowadzić z równowagi” i odpowiadała na wszystkie pytania  Panowie od filmu, w dniu ślubu, odkąd tylko weszli wprowadzili ogromny luz – nie da się ukryć, że samo wydarzenie jest dość nerwowe a stres wywołany obiektywem nie byłby mniejszy. nic bardziej mylnego, od samego przyjazdu ekipa zachowywała się jakbyśmy byli dobrymi znajomymi, na tyle, że zapomnieliśmy o ich obecności? no i sesja – jedna odwołana, a na drugą spóźniliśmy się godzinę… Panowie znowu że stoickim spokojem i pełnym uśmiechem zapytali „no to gdzie płyniemy?” (sesja była na łódce).
podsumowując- MEGA EKIPA, SUPER OTWARCI I PROFESJONALNI LUDZIE. jesteśmy zachwyceni teledyskiem, filmem i zdjęciami.
dodam tylko, że firmę ID Multimedia znaleźliśmy w Internecie „przypadkowo”, teraz polecamy ich wszystkim znajomym ???
Justyna & Rafał
ID Multimedia = 100% profesjonalizmu 

Jeszcze raz dziękujemy całej ekipie za wspaniałą pamiątkę tego wyjątkowego dla nas dnia  

Firma godna polecenia!

Pozdrawiamy serdecznie
Justyna & Rafał

Aneta & Bartek
Szczerze polecamy firmę IdMultimedia, współpraca przebiegła wzorowo. Film zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Podoba się również rodzinie i znajomym. Pani Ania bardzo pomogła zaplanować przebieg filmu, a sympatyczny operator Kamil świetnie wykonał swoją pracę w dniu uroczystości. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Dziękujemy!  🙂
Aneta i Bartek
Olga & Zbyszek
Firma jest po prostu profesjonalna. Zdjęcia i film są przepiękne, bo przecież jest to pamiątka na całe życie!!! 😀 Polecam w 100%. Kontakt o każdej porze dnia i nocy 😀
Marta & Łukasz
Na wstępie chcieliśmy serdecznie podziękować całemu zespołowi IDMultimedia.
Zarówno wideofilmowanie jak i zdjęcia ślubne przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.
Tak wspaniale zmontowanego filmu, tak „uchwyconych” momentów i na filmie i na fotografiach nigdy jeszcze nie widziałam.
Jest to nie tylko nasze zdanie a również naszych rodzin i przyjaciół którzy oglądali efekty Państwa pracy. Wszyscy powtarzali, że taki film oglądają pierwszy raz. Dynamiczny, bez zbędnych „dłużyzn”, na którym są wszystkie momenty które być powinny, nic nie zostało pominięte. Film ślubny ogląda się z OGROMNĄ przyjemnością, a gdy się kończy ma się go ochotę puścić jeszcze raz i jeszcze i jeszcze :).
Bardzo dziękujemy za cierpliwość Pani Ani, profesjonalne porady i wysłuchanie naszych oczekiwań co do których Panowie kamerzyści oraz Pan fotograf w 100% się zastosowali.
Wszyscy Panowie podczas ceremonii i wesela byli „niewidoczni”, dzięki czemu ani my ani goście nie czuliśmy się skrępowani. Ich uprzejmości i zaangażowania, a także „owocu” ich prac, nie da się opisać słowami :).
Sesja plenerowa również wypadła Świetnie. Nie było stresu, napięcia czy też jakiegokolwiek skrępowania. A jak nam brakowało koncepcji to Pan Michał miał dla nas tysiąc pomysłów.
Zdjęcia jakie otrzymaliśmy są wspaniałe, jesteśmy zachwyceni!
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Dzięki Państwu mamy niesamowitą pamiątkę, z tak ważnego dla nas dnia.
Ania & Kamil
Współpraca z IDMULTIMEDIA to nie tylko profesjonalna obsługa, ale również, a nawet przede wszystkim fajna przygoda z młodymi ludźmi o otwartych umysłach oraz głowach pełnych kreatywnych pomysłów. Dzień naszego ślubu był dla nas bardzo stresujący. Chcieliśmy, aby wszystko udało się tak jak sobie zaplanowaliśmy, co dodatkowo potęgowało nerwową atmosferę. Nie spodziewaliśmy się, że obecność Fotografów i Kamerzysty tak ją rozluźni. Zarówno zdjęcia, jak i nagranie są rewelacyjne. W subtelny sposób zostały przedstawione najważniejsze momenty, niekiedy były to sytuacje, o których nawet nie pamiętaliśmy ze względu na emocje, które nam towarzyszyły. Doskonałe wideofilmowanie.
Nasz ślub oraz wesele odbyły się 30 maja 2015 r. Bardzo chętnie wracamy do tamtych chwil wraz z rodziną oraz znajomymi, a dzięki świetnym umiejętnościom towarzyszących nam Fotografów i Kamerzysty, nasze wspomnienia są bardzo kolorowe.
Wiola & Albert
Jednym z najważniejszych momentów w życiu każdego człowieka jest dzień w którym rozpoczyna wspólną drogę z drugim człowiekiem. Dzień, w którym niezwykle ważna jest każda chwila.
Przemek, Sławek i Michał sprawili, że najważniejsze dla nas chwile będą żyć wiecznie nie tylko w naszej pamięci ? Nie możemy również zapomnieć o Pani Ani, która służyła pomocą i radą nie tracąc przy tym cierpliwości:) IdMultimedia to dla nas profesjonalizm w każdym calu. Gdy po raz pierwszy obejrzeliśmy Nasze zdjęcia i film to zaparło nam dech a w głowach pojawiła się myśl „WOW o to chodziło:)”. To wspaniale móc przeżywać na nowo tak ważne dla nas chwile wiedząc przy tym ile pracy, wiedzy i zaangażowania kosztowało wszystkich uzyskanie takich efektów. Efektów sprawiających, że ilekroć je widzimy to mimowolnie uśmiechamy się ponieważ w jakiś niezwykły sposób przywołują w pamięci obraz Naszego dnia. Dlatego raz jeszcze dziękujemy wszystkim mającym wkład w to dzieło i polecamy IdMultimedia każdej parze chcącej zachować na zawsze jedną z najważniejszych chwil w życiu:)
Magdalena & Michał
Początkowo planując nasz ślub i wesele nie braliśmy pod uwagę usługi videofilmowania, gdyż wielokrotnie spotkaliśmy się z opinią iż jako pamiątka wystarczą zdjęcia ślubne, a film obejrzy się tylko raz i potem już nikt do niego nigdy nie wróci. Być może tak było kiedyś, gdy nagrywano tasiemce ukazujące ślub i wesele od początku do końca, a ujęcia były banalne, bezpośrednie i pozbawione artystycznego charakteru. Na szczęście te czasy już są dawno za nami i teraz ślubne usługi video są naprawdę warte uwagi. W szczególności usługi, które świadczy firma Idmultimedia!
Po tym jak obejrzeliśmy nasz film możemy szczerze powiedzieć, że jesteśmy przeszczzśliwi, że jednak zdecydowaliśmy się na tę usługę, bo nic tak nie odda emocji i charakteru tego wielkiego dnia jak FILM! Zdjęcia są piękną pamiątką, ale na zdjęciach nie słychać drążącego głosu podczas wypowiadania przysięgi, czy też łez kręcących się ze wzruszenia w oczach. Są to momenty, które warto uwiecznić i do których warto wracać. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług Idmultimedia, z wyjątkowych i niebanalnych kadrów, a także z montażu, który nadał naszemu filmowi wyjątkowy charakter. Film oglądaliśmy już dziesiątki razy i wcale nam się nie znudził! Był też wyjątkowo miłym zaskoczeniem dla rodziny i znajomych, którzy spodziewali się nudnej relacji, a obejrzeli film o charakterze artystycznym i co najważniejsze w formie skrótu, ale skrótu, który ujmuje wszystko co najpiękniejsze i najistotniejsze działo się w tym wyjątkowym dla nas dniu. Myślimy, że inwestycja w film była najlepszą inwestycją jeśli chodzi o ślubne wydatki i jest to bezcenna pamiątka na przyszłość ? Wszystkim tym którzy się wahają gorąco polecamy ekipę Idmultimedia, bo oprócz tego, że mają artystyczne i nowoczesne podejście do filmowania, to jeszcze są otwarci na sugestie i pomysły Pary Młodej, dzięki czemu film, który otrzymacie na pewno was usatysfakcjonuje i uszczęśliwi, tak jak nas.
Agata & Robert
Jeśli jeszcze raz mielibyśmy decydować, w co najlepiej jest zainwestować w całym zgiełku radości i uroczystości ślubnych i weselnych, to FILM ! Ważne jest jedzenie – tak, bardzo ważne. Muzyka też jest ważna, zdecydowanie. Tyle wrażeń i tyle emocji tego dnia.. no właśnie – i to one nam potem zostają na zawsze. A w tych emocjach tyle rzeczy umyka, tyle zaciera się w tłumie, że dziś odkrywamy jak ważne jest, aby to uwiecznić. Film zrobiony przez IdMultimedia oglądaliśmy chyba codziennie przez pół roku po ślubie a teraz jest to hit tygodnia ? Cała rodzina, znajomi, wszyscy za każdym razem przeżywamy te momenty i zachwycamy się Waszym wideofilmowaniem, a to między innymi dzięki temu, że ekipa IdMultimedia wie, gdzie położyć akcent, co uwiecznić i jak to potem złożyć w unikalną całość tak, że oglądając siebie czujemy się jakbyśmy byli w kinie! Dlatego ich polecamy. Bardzo profesjonalni, sympatyczni ludzie z humorem, pomysłami, fantazją i elastycznością ! Dziękujemy IdMultimedia – dzięki WAM nie zapomnimy nic z tych wspaniałych momentów naszego ślubu ! Jesteśmy bardzo zadowoleni! Są dostępni
Katarzyna & Maciej

Bardzo dziękujemy całemu zespołowi Id Multimedia za poświęcony nam czas, cierpliwość w czasie nagrywania materiałów, a nade wszystko za pełen profesjonalizm (I tu największy ukłon z naszej strony wędruje do Pana operatora, który, pomimo iż padł ofiarą nadlatującego kieliszka, wykazał się stoickim spokojem i pozostał niewzruszony. Serdecznie pozdrawiamy!). Dziękujemy Wam za miłą atmosferę, widoczne zaangażowanie, jak również za to, że nie czuliśmy się skrępowani w tej niecodziennej dla nas sytuacji obcowania z kamerą. W procesie montażu wykazaliście się pełnym zrozumieniem i elastycznością, a przygotowany przez Was końcowy reportaż ślubny jest dla nas niesamowitą pamiątką.
Z czystym sumieniem będziemy polecać Id Multimedia naszym znajomym.
Pozdrawiamy i dziękujemy.

Kasia & Hubert
Firmę IdMultimedia znaleźliśmy przypadkiem – szukając firm zajmujących się profesjonalną fotografią. Bardzo się ucieszyliśmy jak okazało się, że zajmują się również filmowaniem – gdyż współpraca pomiędzy fotografem a kamerzystą jest bardzo istotna.
Już po dwóch konsultacjach wiedzieliśmy, że wybierzemy właśnie tę firmę – gdyż firma ta ma profesjonalne podejście do Klienta – jasno określa zasady, ale także robi „ukłon” w stronę Klienta i jeśli jest możliwość dokonania pewnych zmian – bez problemu to robią.
Jeśli chodzi o samą współpracę w dzień ślubu – wszystko było dobrze przygotowane – bez zarzutów. Wesele również udane we współpracy z fotografem i kamerzystą.
Bardzo Nam się podoba, że IdMultimedia to firma „elastyczna”, dostosowująca się do Klienta. Z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy parę razy przekładać sesję plenerową. Nie było z tym problemu. Zdjęcia ślubne kościół wyszły rewelacyjnie!
Co do montażu filmu – parę razy chcieliśmy nanieść poprawki, które bez problemu były dokonane. Film został zmontowany w bardzo fajny sposób. Wielu znajomych którzy go oglądali mówili, że to najlepszy film jaki widzieli dotychczas.
Serdecznie polecamy współpracę z firmą ID MULTIMEDIA.
Kasia & Adam
Organizacja własnego ślubu oraz sama uroczystość była dla nas interesującym wyzwaniem. Chcieliśmy, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, tak aby ten dzień stał się naszym dniem. Upamiętnienie tego przedsięwzięcia stało się dla nas jednym z kluczowych elementów, do którego organizacji zaprosiliśmy firmę IDMultimedia. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Cała ekipa świetnie przygotowana, sympatyczna i elastyczna.
Wybierając pakiet Szalona Miłość nawet nie przypuszczaliśmy, jaki będzie efekt końcowy wideofilmowania. Współpracę rozpoczynaliśmy zupełnie „bez pomysłu”, a w efekcie otrzymaliśmy rewelacyjny materiał – szczególnie
'libdub’, który odzwierciedla panującą tego dnia atmosferę.
Dziękujemy za profesjonalną obsługę, cierpliwość oraz bardzo dobry kontakt. Z czystym sumieniem polecamy wszystkim firmę IDMultimedia.
——
Dziękujemy i życzymy samych sukcesów przy kolejnych realizacjach.
Agnieszka & Michał
Najważniejszy Dzień w naszym życiu – Ślub. Bardzo zależało nam, aby został starannie upamiętniony, zarówno fotograficznie, jak i filmowo. Dlatego do tych dwóch zadań postanowiliśmy poszukać jednej firmy. Na IdMultimedia trafiliśmy przypadkiem, podczas szukania w Internecie profesjonalistów, którzy zapewniliby nam świetną obsługę. Profesjonalne podejście do usługi i do klientów od samego początku do końca. Mogliśmy poradzić się w różnych kwestiach, sami wybrać muzykę do filmu, na czym nam zależało, a także zaproponowaliśmy kilka poprawek, które bez problemu zostały uwzględnione. Na koniec dostaliśmy niespodziewany prezent ? Film ślubny (wideofilmowanie) jest inny niż te, które oglądaliśmy do tej pory. A zdjęcia niesamowite. Wszyscy, którzy oglądali są zachwyceni a my mamy wspaniałą pamiątkę na całe życie.
Wszystkim, którzy szukają wyjątkowej oprawy filmowej i fotograficznej z czystym sumieniem polecamy IdMultimedia.
A my dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w TYM Wyjątkowym Dniu.
Lidia & Łukasz
Choć długo nie szukaliśmy firmy, której powierzymy obsługę foto i wideo naszego dnia ślubu to ani przez chwilę nie żałujemy, że została nią firma IdMultimedia. W dniu ślubu wszystko odbyło się zgodnie z wcześniej ustalonym planem, dzięki czemu nie musieliśmy się stresować, a materiał, który otrzymaliśmy jako efekt prac, skłania do częstego wspominania tego dnia z uśmiechem na twarzy. Każdy kto ogląda nasze zdjęcia czy film jest pod wrażeniem jakości i umiejętności operatorów. Serdecznie polecamy IdMultimedia. Sami na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z usług tej firmy ?
Pani Ani i Wszystkim , którzy pracowali przy naszym ślubie jeszcze raz dziękujemy za współpracę.
Szczególne podziękowania dla fotografa, którego praktycznie na ślubie i weselu nie widzieliśmy, a zdjęcia pokazują, że nie odstępował nas i gości nawet na krok. Na sesji spisał się rewelacyjnie, a zdjęcia są perfekcyjne!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Mariola & Grzegorz
Z Mężem zastanawialiśmy się jak opisać nasze wrażenie, współpraca wyglądała bardzo fajnie, odczytali Państwo nasze myśli i mogę śmiało zaświadczyć, że reportaż z Naszego ślubu nie będzie leżał głęboko w szafie, codziennie oglądam zdjęcia i przypominam sobie te chwile, a wczoraj gdy z mężem oglądaliśmy reportaż ślubny to na naszych buźkach pojawiał się uśmiech. Możemy śmiało zaświadczyć, że Państwa Firma nie jest jedną z wielu jest tak naprawdę Perełką wśród innych firm zajmujących się tą profesją.
A zaczęło się od zwykłego kliknięcia w goglach hasła foto video, kliknęłam w Państwa link i zainteresowałam się, umówiłam się na spotkanie i kolejne miłe zaskoczenie. Nie szukaliśmy już innych ofert ponieważ coś nam podpowiadało, że to jest to czego szukamy i przeczucie Nas nie myliło. I gdyby Oscary przyznawane były w kategorii Państwa profesji to na pewno półki uginały by się w Państwa firmie od ich ilości ?
Odpowiedni Ludzie w odpowiednim miejscu to IdMultimedia.
Ludzie z pasją, pomysłami lubią to co robią ?
Kasia & Romuald
Bardzo dziękujemy firmie IdMultimedia, za piękne zdjęcia ślubne, którymi zachwycamy się cały czas i nie możemy przestać ich oglądać, a film, który został przygotowany dla nas, jest wielką pamiątką i bardzo dobrze oddaje wzniosłość chwili, jaką był nasz ślub. Współpraca, w każdej chwili, była profesjonalna, a fotografowie byli prawie niewidoczni, co jest bardzo ważne podczas takiej uroczystości.
Jeszcze raz chcielibyśmy bardzo podziękować za profesjonalne podejście do wykonywanej pracy.
Aneta & Daniel
Wybór IDmultimedia to było to, o co nam chodziło:) Od początku dobrze zorganizowana współpraca, świetny kontakt mailowy i telefoniczny. Panowie (operator i fotograf) świetnie przygotowani, dyskretni i znający się na swojej pracy. Ledwo dało się zauważyć ich obecność a uchwycili takie momenty, że łza w oku się kręci podczas oglądania filmu i zdjęć. Film świetnie zmontowany, bez niepotrzebnych momentów, piękne podkłady muzyczne, świetne pomysły. Trudno w kilku słowach opisać wrażenia ze współpracy, ale śmiało możemy polecić firmę jako towarzysza tak ważnych chwil, naprawdę warto!!! Dzięki IdMultimedia mamy cudowną pamiątkę, której życzymy wszystkim nowożeńcom:)
Agnieszka & Paweł
Posiadają talent – dopasowania się do specyfiki okoliczności, uchwycenia nowoczesnego i unikalnego spojrzenia na rodzinne i przyjacielskie relacje …
Kiedy tak spoglądamy na nasze piękne zdjęcia i oglądamy film, przypomina się nam ten szalony, stresujący, ale wspaniały czas, że aż się chce powtórzyć za autorami piosenki ”w życiu piękne są tylko chwile”. Właśnie te chwile zostały w tak cudowny sposób i w niezwykłej formie zatrzymane i uwiecznione przez zespół IdMultimedia.
Trafiliśmy do Was przypadkiem i było warto, gdyż efekt zaskoczył nie tylko nas samych, ale także nasze rodziny, przyjaciół i znajomych w kraju i za daleką granicą.
Dziękujemy i gorąco polecamy Zespół IdMultimedia, bo to zespół ludzi tworzących….tak dokładnie 'tworzących’. Ich zdjęcia, reportaże i filmy to dzieła sztuki a oni sami to artyści wykonujący swoją pracę z pasją.
Aleksandra & Tomasz
W czasie tych uroczystości towarzyszyli nam pracownicy IdMultimedia – zarówno fotograf jak i kamerzysta. Nasza sesja zaczęła się godzinę przed ślubem- obaj panowie byli już na miejscu gotowi na nasz wjazd zgodnie z ustalonym wcześniej i dopracowanym wspólnie scenariuszem. Ta godzina była wykorzystana maksymalnie na wykonanie wspaniałych zdjęć przy naszym samochodzie oraz w ogrodach pałacu w Wilanowie. Każde zdjęcie było przez fotografa wypracowane, a wszystko w miłej atmosferze. Jedno z nich dołączyliśmy do naszej rekomendacji. W czasie sesji towarzyszył nam także kamerzysta, który uzupełnił pracę fotografa i wychwycił wszelkie ważne momenty i dostrzegł piękno w elementach, na które nie zwrócilibyśmy sami uwagi. Masza Św. była rejestrowana przez 2 kamerzystów i fotografa – zdjęcia są fantastyczne! Także film wykonano profesjonalnie, z zastosowaniem efektu zmiany barw (czarno-białe/kolor) w zależności od pokazywanego momentu, dodaniem efektu rozmycia czy prześwietlenia w pewnych momentach nadając filmowi charakter. Także podkład muzyczny, po konsultacji z nami, została dobrany idealnie (film ze ślubu był bez głosu- jedynie przywitanie przez księdza, 1 czytanie i przysięga). Udanym pomysłem było grupowe zdjęcie wszystkich gości – zostało to także sfilmowane.

Praca kamerzysty miała zostać zakończona po przywitaniu Młodych w restauracji – ale trzeba dodać, że kamerzysta wykazał się świetnym wyczuciem chwili i został z własnej inicjatywy dłużej i nakręcił 1 toast. Oczywiście cena przez to nie wzrosła ? Do północy towarzyszył nam fotograf, który dzielnie dopasowywał się do pomysłów gości na zdjęcia a także wychodził z własną inicjatywą co ostatecznie zapewniło nam świetną pamiątkę!

Podsumowując, serdecznie polecamy tę firmę, a także konkretnych Panów fotografa i kamerzystę na Państwa uroczystość. Kontakt z IdMultimedia był przyjemny i łatwy. Umieli wczuć się w naszą wizję i dodać wiele ciekawych i profesjonalnych pomysłów od siebie. Nie można także mieć zażaleń do montażu. Cena również była przystępna, a wchodziła w nią praca fotografa, 2 kamerzystów, montaż, wcześniejsze spotkania oraz skórzany album zdjęć i 3 kopie płyt ze zdjęciami i filmem.

Kinga & Mateusz
Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy! Już po pierwszym spotkaniu w biurze na warszawskiej Woli wiedzieliśmy, że będzie dobrze. Było lepiej niż dobrze! Przed dniem ślubu wszystko było rozsądnie zaplanowane i ułożone w czasie. Współpraca idealna tak że Panna Młoda dotarła do kościoła bez zawału. Podczas samej uroczystości mimo trzech osób w teamie IdMultimedia byli w zasadzie niewidoczni, a zdjęcia i film wyszły idealnie jakby były wyreżyserowane i z kilkoma dublami. Sesja plenerowa była z tą ekipą super zabawą, profesjonalni i z pomysłem 
Serdeczne podziękowania dla Pani Ani za spięcie tego wszystkiego i sporo cierpliwości jak np. musiała zdobyć od nas listę wybranych utworów, potwierdzić zmiany i skoordynować wszystkie inne szczegóły.
Marta & Adam
Nasza ogromna rekomendacja za realizację dla całego zespołu IDMultimedia! Widać, że zespół zajmuje się swoją pracą od lat, potrafi profesjonalnie wszystko zaaranżować, podpowiedzieć ciekawe rozwiązania oraz stworzyć prawdziwe cuda, jeśli chodzi o film i zdjęcia. Duża profeska za rozsądną cenę 
Monika & Mikołaj
Szczerze polecamy!

Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętności.

Reportaż ze ślubu i wesela wyszedł idealny, a zdjęcia z sesji plenerowej CUDOWNE!
Pozdrawiamy,

Monika i Mikołaj

Sylwia & Jakub
Serdecznie polecamy ? Firma IdMultimedia zajmowała się naszym reportażem ślubnym. Film i zdjęcia ślubne wyszły przepięknie. Cała ekipa jest profesjonalna i bardzo sympatyczna, zwłaszcza Pani Ania, która jest niesamowicie cierpliwą i pomocną osobą.
Milena & Przemek
Współpracę wspominamy wspaniale! Wszystko od początku aż do realizacji było super. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości, że nasz wielki dzień będzie pięknie uwieczniony i nie pomyliliśmy się! Dzięki bardzo cennym radom Pani Ani, efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania i w tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować za zaangażowanie całemu zespołowi. Szczerze polecamy IdMultimedia na Wasz najpiękniejszy dzień ?
Agata & Łukasz
Ślicznie dziękujemy za fantastyczną współpracę i bombowe wykonanie! ? Ogromne podziękowania za przemiłą niespodziankę w postaci obrazu ? Jesteśmy bardzo wdzięczni za Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i cudowną atmosferę! Lepiej nie mogliśmy trafić ?
Milena & Daniel
Dzień ślubu był dla Nas najważniejszym i najwspanialszym dniem w życiu, ale jego organizacja była dla nas dużym wyzwaniem. Jednym z elementów organizacji jest wybór kamerzysty i fotografa. Był to dla nas jeden z najważniejszych punktów i zajęliśmy się nim na samym początku planowania. Wiedzieliśmy, że nie będzie to proste zadanie. Podczas poszukiwań przypadkiem natknęliśmy się na firmę IdMultimedia. Po przejrzeniu całej ich oferty umówiliśmy się na spotkanie.
Po naszej pierwszej rozmowie byliśmy pewni na 100%, której firmie powierzymy upamiętnienie TEGO wyjątkowego dnia.
Nie zawiedliśmy się, efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Film ze ślubu oglądaliśmy już chyba z tysiąc razy i do tej pory nam się nie znudził. Za każdym razem odkrywamy coś nowego. Był miłym zaskoczeniem dla rodziny i znajomych, którzy bez większego entuzjazmu i z poprzednich doświadczeń nastawiali się na relację długiego „tasiemca”, film obejrzeli od początku do końca z ogromnym zainteresowaniem. Film jest treściwy i dynamiczny. Świetnie zmontowany.
Zdjęcia dopieszczone w każdym calu. Ujęcia uchwycone w najlepszym momencie i te cudowne kolory. Zdjęcia przeglądamy codziennie.
Wielkie podziękowania dla Przemka, Marcina i Łukasza – współpraca z nimi to czysta przyjemność. Przed kamerą i obiektywem zawsze czuliśmy się skrępowani, ale dzięki chłopakom świetnie się bawiliśmy, a przy tym zachowywany był pełen profesjonalizm. Nie można również zapomnieć o wielkiej roli pani Ani, która z anielską cierpliwością znosiła nasze szczegółowe setne zmiany, poprawki i komentarze, a do tego zawsze można liczyć na pomoc z jej strony.
Dziękujemy firmie IdMultimedia za wspaniałą pamiątkę na lata. Dzięki Wam żadna chwila z tego dnia nie pozostanie zapomniana.
Wszystkim niezdecydowanym, którym zależy na produkcie oryginalnym, kompletnym i w najlepszej jakości polecamy firmę IdMultimedia.
Agnieszka & Patryk
Jeszcze raz dziękujemy ekipie firmy IdMultimedia za wspaniały film z wesela i zdjęcia. Z olbrzymią przyjemnością przebiegła cała nasza współpraca. Pełen profesjonalizm.
Film ślubny w bardzo wysokiej jakości, świetnie zmontowany a podkład muzyczny rewelacyjnie dobrany w 100% trafiony w nasz gust. Zdjęcia zostały zrobione perfekcyjnie. Uchwyciły wszystko to co pragniemy zapamiętać, naszą miłość, szczęście, wzruszenie nasze i naszych bliskich oraz wspaniałą zabawę. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z sesji plenerowej, fotograf miał masę fajnych pomysłów z czego zrodziły się wyjątkowe zdjęcia.
Serdecznie polecamy firmę IdMultimedia, tym którzy stoją przed tak trudnym wyborem. Jeśli zależy Wam na oryginalności i profesjonalizmie a co najważniejsze pięknie uchwyconych momentach w tym jedynym dniu to jak najbardziej polecamy!
Asia & Olek
Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za film z wesela, teledysk i zdjęcia. Film i teledysk są po prostu idealne. W kółko oglądam teledysk ślubny ? Udostępniłam z waszego fun page na fb klip i kilka osób skomentowało, że się wzruszyły:) Ten klip jest niesamowity. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić na Waszą stronę w necie i że mieliście akurat ten termin wolny. Dzięki Wam możemy się teraz cieszyć tym filmem i wspominać najważniejszy dla nas dzień. Jesteście wspaniali i to co robicie sprawia ludziom ogromną radość. Świetne wideofilmowanie
Życzymy Wam dalszych takich sukcesów ?
Karolina & Łukasz
Firmę IDmultimedia znaleźliśmy zupełnie przypadkiem przeglądając strony www firm oferujących usługi fotoreportażu. Już w pierwszej chwili strona internetowa wywarła na nas duże wrażenie, od razu napisaliśmy maila z zapytaniem o termin i ofertę. Ogromny plus to fotoreportaż i jednocześnie video… Dziś jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na usługi IDmultimedia. To młody, bardzo sympatyczny zespół, który zna się na swojej pracy – pełen profesjonalizm. Doskonale rozumieją stres i napięcie Młodej Pary w tym szczególnym dniu, dlatego wiele spraw sugerują zachowując niezbędny porządek i jednocześnie okazując wsparcie. Współpraca przebiegła sprawnie i sympatycznie, efekt końcowy w 100% sprostał naszym oczekiwaniom i bardzo podobał się również rodzinie oraz znajomym. Wszystkie cenne chwile zostały w kreatywny sposób uwiecznione dzięki czemu wrócimy do nich z chęcią w przyszłości zaglądając do pięknej, nowoczesnej fotoksiążki czy oglądając film. Co najważniejsze w całej uroczystości zachowane zostały wzniosłość, humor czy wzruszenie co nadaje materiałowi autentyczności a nie tylko formy kolejnego monotonnego nagrania. To rzetelna firma, którą serdecznie polecamy.
Marta & Wojtek
Dziękujemy za rzetelność i profesjonalizm waszej pracy, za anielską cierpliwość na każdym etapie współpracy (wymieniliśmy ok. 160 maili !), świetne wczucie się w klimat zarówno kamerzystów, jak i fotografa. Miło było patrzeć jak zamiast wchodzić sobie w drogę, współpracują. No i za wpięcie welonu przed ślubem przez kamerzystę – ekipa z wszechstronnym talentem:-) Efekty waszej pracy przerosły nasze oczekiwania video ślubne było super A na koniec pozostał miły smaczek w postaci niespodziewanego prezentu. Polecamy zawsze i wszędzie:-)
Ola & Michał
Ślub i wesele miały być i były dla nas wielkim dniem. Wokół nas działo się tyle rzeczy a do tego zdenerwowanie czy wszystko się uda, spowodowało to, że gdyby nie materiał fotograficzny i filmowy wiele z tego dnia by nam umknęło.
Szukając ekipy, która uwieczniłaby dla nas te chwile przejrzeliśmy w sieci oferty wielu firm. IdMultimedia była pierwszą i zarazem ostatnią, którą odwiedziliśmy osobiście i tak powstało nasze wideofilmowanie. Zaprezentowany materiał oraz profesjonalna rozmowa spowodowała, że od razu się zdecydowaliśmy.
Pani Ania była niezmiernie cierpliwa i wyrozumiała dla ciągłych marudzeń „Młodych”.
Współpraca z fotografem oraz kamerzystą układała się świetnie a ostateczny efekt ich prac jest rewelacyjny. Tak na marginesie chcielibyśmy powiedzieć, że przy ślubie cywilnym warto skorzystać z opcji pomocy drugiego kamerzysty. Przy tej dość krótkiej ceremonii na pewno nic nie umknie.
Film świetnie zmontowany a przerywniki w postaci życzeń od gości powoduje, że nie jest on monotonny i przyjemnie się go ogląda.
Zdjęcia bardzo ładne i dzięki nim z przyjemnością wracamy do Naszego Wielkiego Dnia. Polecamy zamówienie kilku odbitek na papierze metalicznym. Efekt powalający.
Czy jesteśmy zadowoleni? Tak.
Czy jeszcze raz dokonalibyśmy tego wyboru? Oczywiście.
Czy można polecić tą firmę? Z czystym sumieniem.
Marlena & Paweł
Dziękujemy, że uchwyciliście najważniejsze momenty TEGO szczególnego dla nas dnia – dnia naszego ślubu. Ekipa zachowywała się bardzo profesjonalnie. Zarówno kamerzysta jak i fotograf ślubny Warszawa nie rzucali się w oczy, nie onieśmielali gości – co jest bardzo ważne podczas wesela. Szczególne brawa należą się obu panom fotografom (reportażowy i plenerowy) za to, że pierwszy raz w życiu nie bałam się obiektywu. Zarówno ja jak i mój mąż nie należymy do osób, które lubią pozować do zdjęć. Jednak obaj panowie spisali się na medal. W ogóle nie czuliśmy na sobie obecności fleszy ani presji uśmiechania się i robienia idealnej miny i sylwetki. Podobnie było z sesją plenerową. Mimo wczesnej godziny i chłodnego poranka sesja przebiegła zaskakująco luźno, w miłej, sympatycznej atmosferze. Nie sądziłam, że uda mu się nas tak rozluźnić. Czekaliśmy na zdjęcia obu panów z niecierpliwością. Wynik końcowy – rewelacja…! Najlepiej uchwycone na papierze weselne emocje jakie widziałam. Uwielbiam je przeglądać wieczorami z mężem.
Agnieszka & Darek
Napiszemy krótko, acz treściwie. Zdjęcia ślubne, które dla nas zrobiliście są najpiękniejszymi zdjęciami jakie widzieliśmy, szczególnie te z pleneru w kasynie. Wszyscy są nimi zachwyceni, a my nie możemy się powstrzymać, by ich w kółko nie oglądać na nowo. Oglądając film i zdjęcia ze ślubu i wesela aż chce się przeżyć ten dzień po raz kolejny.
Wielkie podziękowania dla Pani Ani, która z anielską cierpliwością słuchała moich kolejnych pomysłów i wątpliwości.
Jeszcze raz chcieliśmy podziękować za to, że mogliśmy oglądając film i zdjęcia wzruszyć się i przeżyć znowu jedną z najważniejszych chwil naszego życia!
Marta & Jarek
Dzień Ślubu jest niewątpliwie jednym z najważniejszych w życiu i niezwykle istotne jest to, aby wszystkie elementy z nim związane były przygotowane z należytą starannością. Jednym z takich elementów jest z całą pewnością obsługa fotograficzna i filmowa.
Do IdMultimedia trafiliśmy z polecenia i po raz kolejny ta „forma reklamy” okazała się miarodajna. Firmie powierzyliśmy wideofilmowanie uroczystości ślubnej. IdMultimedia tworzą ludzie, którzy w profesjonalny sposób podchodzą do powierzonego im zadania – od pierwszego spotkania aż do finalnego przekazania materiału. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy, która w fantastyczny sposób upamiętniła Dzień Naszego Ślubu i bardzo dziękujemy jej pracownikom za wsparcie i pomoc w tym szalonym czasie.
Gorąco polecamy wszystkim zabieganym i niezdecydowanym – na pewno nie będziecie żałować!!
Aneta & Arek
Polecamy „instytucję” jaką jest małżeństwo… Polecamy również firmę IdMultimedia pod każdym względem, ponieważ:
MATERIAŁ, tj. zdjęcia i film są wysokiej jakości o ciekawych ujęciach trafiających w nasz gust.
LUDZIE, tj. Panowie operatorzy i fotografowie to fajni młodzi ludzie z pasją, uśmiechnięci i do „pogadania” oraz Pani Ania… która cierpliwie nas wysłuchiwała i odpowiadała na każde nasze pytanie… Duży szacunek za to.
REALIZACJA, tj. czas realizacji, uważamy, że jak na tego rodzaj usługi – szybki.

Opinia ta jest jak najbardziej szczera, gdyż nie dostaliśmy za nią żadnego rabatu. ?
Jeszcze raz dziękujemy firmie IdMultimedia i Pani Ani za przepiękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela.

Magda & Miłosz
Fotografia ślubna to praca pod wielka presją. Wszystko musi być przecież piękne, magiczne nie może być żadnej pomyłki. Zadanie, które stoi tego dnia przed fotografem, jest szczególnie trudne. Jak sprostać tym wymaganiom i zagwarantować zachwycającą relację z tego najważniejszego dnia w ich życiu? Jak mimo ogromnego tempa i szybko biegnącego czasu stworzyć małe dzieło sztuki? Trzeba patrzeć ,czuć i widzieć więcej w każdej chwili. Każdy szanujący się fotograf ciągle się rozwija, wciąż podgląda innych i ciągle się uczy.
By wszystko miało duszę i zachwycało fotograf nierzadko jest reżyserem. Trzeba być mistrzem trzeba mieć zasady i wiedzę a jednocześnie być elastycznym wyczuwać sytuacje nastroje, typy ludzi.

Magda: Oglądając Nasze zdjęcia ślubne w pięknym albumie wciąż czuje zapach perfum mojego męża, jego ciepłe dłonie, które lekko drżały w dniu ślubu. Widzę jego wzrok- troszkę przestraszony. Słyszę dźwięki tego dnia- szelest mojej sukni, śmiech mojej córki, muzykę pierwszej piosenki. Wiem, że wracając do nich teraz czy za kilkanaście lat nigdy mi się nie znudzą.

Miłosz: Kocham to zdjęcie w którym ona trzyma ślubny bucik w dłoniach, i to na którym z zamkniętymi oczami tańczymy i widać, że świat się wokół zatrzymał.

Powrót do tamtych chwil , w które przenoszą nas zdjęcia wciąż budzi się w Nas wiele emocji
Wspaniały fotograf, który potrafił pokazać najlepsze drzemiące w Nas pokłady radości i jednocześnie udowodnił, że się kochamy i pożądamy, że pragniemy być już ze sobą do końca.
Serdecznie i z całym przekonaniem – polecamy. Świetni profesjonaliści i fajni ludzie. Wysłuchiwanie wszystkich ochów i achów osób, w których ręce trafił album – bezcenne
Nie potrzeba zachwalać, wystarczy po prostu pokazać ostateczne dzieło.
Nie ma nic cenniejszego niż zatrzymanie w kadrze najpiękniejszych momentów życia. Spróbujcie podjąć się tego wyzwania – uchwyćcie emocje światłem. Im się to udało.

Ola & Tomek
Firma IdMultimedia wykonała fantastycznie swoją pracę. Operator i Pani fotograf byli niewidoczni na naszym ślubie i weselu. Nie zauważyliśmy ich prawie. FIlm z wesela jest zmontowany super a współpraca między nami przebiegała bez zastrzeżeń. Polecamy firmę jak najbardziej wszystkim parom, które chcą przeżywać tą piękną uroczystość tylko we dwoje, a nie z paparazzi. Zdjęcia są piękne, naturalne. Mogliśmy się umówić z p. fotograf w dowolnym terminie. Firma godna polecenia.
Ewa & Wojtek
Od naszego wesela minęło dopiero pół roku, ale zdołaliśmy Was polecić już dwóm kolejnym parom naszych przyjaciół.
To chyba najlepsza recenzja.. Ale opowiemy jak było od początku.
Filmu z naszego wesela miało po prostu nie być. Wszyscy wokół mówili, że to już niemodne, że kamera będzie przeszkadzać gościom w zabawie, że my będziemy się krępować.
Jednak na kilka tygodni przed ślubem zdecydowaliśmy się zaryzykować i poszukać firmy, która podjęłaby się tego zadania. Łatwo nie było – oglądaliśmy dziesiątki płyt z filmami i z każdym kolejnym traciliśmy nadzieję, że znajdziemy kogoś, kto sprosta naszym wymaganiom.
Podczas spotkania w ID obejrzeliśmy kolejny materiał ślubno-weselny i oboje zgodnie stwierdziliśmy, że tego właśnie szukaliśmy. Ekipa podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie – zrobiliśmy scenariusz, opracowaliśmy wstępną konwencję filmu i …efekt był wręcz rewelacyjny!
Charakter imprezy został oddany idealnie, intymne momenty przygotowań zrobione były romantycznie i elegancko, podczas zabawy pojawiały się elementy wesołe i dynamiczne. Doskonała muzyka i montaż tylko dopełniły całości.
Oboje wiemy teraz, że bez tego filmu stracilibyśmy coś bardzo ważnego. Podczas ślubu i wesela umknęło nam bardzo wiele rzeczy, które dzisiaj możemy oglądać w domu. To idealna pamiątka i z całego serca polecamy to rozwiązanie wszystkim tym, którzy nie są do końca przekonani. Kochani, zdjęcia, nawet najlepsze, nie dają tyle radości!
IdMultimedia – Wam serdecznie dziękujemy, bo dzięki Waszemu profesjonalizmowi codziennie możemy być gwiazdami małego ekranu ?
Magda & Piotr
Firma IdMultimedia była pierwszą firmą na którą wraz z narzeczonym trafiliśmy w Internecie poszukując kamerzysty i fotografa na ślub  5 czerwca 2010 r. Przeczucia nam mówiły, że to właśnie z tą firma i z tymi ludźmi, chcielibyśmy nawiązać współpracę. Nie pomyliliśmy się ! Już pierwszy kontakt okazał się przemiły. Wszystko zostało nam przedstawione dokładnie i precyzyjnie. Mogliśmy wybierać spośród wielu różnych scenariuszy na Nasz film. Omawialiśmy wszystkie szczegóły i czuliśmy ogromne chęci i zainteresowanie ze strony IdMultimedia. Aż nadszedł ten wspaniały dzień. Kamerzysta okazał się fantastyczną osobą o wielu pomysłach. Potrafił uchwycić wspaniałe momenty z wesela, których ja nie byłam w stanie przypomnieć sobie na drugi dzień. Pani fotograf okazała się profesjonalistką w każdym calu. Zdjęcia wyraziły wszystkie nasze uczucia. Materiał po obróbce przerósł nasze oczekiwania. życzenia od gości, kamerowanie ucieczki z wesela czy śmieszne zakończenie były strzałem w dziesiątkę. Jakość obrazu i dźwięku zachwycił nawet najwybredniejsze osoby. Wraz z mężem prawie co dzień oglądamy nasze najpiękniejsze ślubne pamiątki ? Film który bawi i wzrusza oraz fotoallbum który zachwyca. Dziękujemy firmie IdMultimedia za cudowne przeżycia jakich nam dostarczyli. Genialna firma – pracują z pasją!!! Gorąco polecam wszystkim przyszłym małżeństwom powierzenie tego wspaniałego i szczególnego dnia w ich ręce. Zostaliśmy klientami już na stale! Na pewno jeszcze nie raz się spotkamy!!
Z pozdrowieniami…
Kasia & Janek
Można by tu naprawdę wiele słów napisać o profesjonalizmie z jakim się spotkaliśmy po stronie IdMultimedia, jednak nie ma takiej potrzeby, bo każdy kto tylko porozmawia z Panią Anią na pewno to zauważy.
Napiszę krótko – gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, znowu wybralibyśmy IdMultimedia.
Polecamy ich wszystkim naszym znajomym, a ci, którzy widzieli nasz film sami się dopytują o kontakt.
Zarówno film jak i zdjęcia będą na zawsze dla nas najwspanialszą pamiątką, a dodatkowy film dla rodziców wszystkich wzruszył.
Gorąco polecamy! Na pewno będziecie zadowoleni!
Ola & Konrad

Solidna firma godna polecenia ? Film, jak i zdjęcia robione bardzo profesjonalnym sprzętem, więc jakość jest na mocne ?%, obrabiane w formie ciekawego reportażu, bez nadmiernego stosowania slow motion i skupiania się na detalu. Warunki szczegółowo ustalane i dotrzymane. W tym ważnym dniu ważne jest też, aby praca osób, z którymi się współpracuje, pracowały w tle i jak najbardziej Operatorzy tego dotrzymywali ? Polecamy razem z Mężem ??

Joanna & Piotr
Na początku chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie IdMultimedia za świetną współpracę. Pani Ani za cierpliwość, rozwiewanie wszelkich wątpliwości oraz fachowe doradztwo. Darkowi za profesjonalizm oraz jego poczucie humoru, dzięki któremu obecność kamery w TYM dniu wcale nas nie stresowała. Film, który otrzymaliśmy dokładnie spełnia nasze oczekiwania. Wspaniale zmontowane przygotowania, ceremonia w kościele oraz wesele. Doskonale wyważona powaga uroczystości kościelnej z dynamicznym charakterem wesela. Film jest miłym zaskoczeniem dla rodziny i znajomych. Ogląda się go lekko i przyjemnie za pierwszym, dziesiątym czy dwudziestym razem. I jesteśmy pewni, że pozostanie tak do końca. Jeszcze raz dziękujemy za produkt, który stanowi wspaniałą pamiątkę na lata.
Z czystym sumieniem możemy polecić firmę IdMultimedia wszystkim przyszłym Parom Młodym.
Asia & Kamil
Bardzo serdecznie dziękujemy ekipie IdMultimedia za świetne zdjęcia i film, Przemkowi i Darkowi za piękne ujęcia, Łukaszowi za cudowne zdjęcia i Pani Ani za anielską wręcz cierpliwość w wysłuchiwania naszych uwag. Mimo, iż na początku byliśmy pełni wątpliwości i obaw co do efektu końcowego, gdyż podczas sesji plenerowej i kręcenia filmu poślubnego towarzyszył nam ogromny pech, brzydka pogoda i trudności z dotarciem na miejsce, a podczas ślubu ogromny stres, to efekt końcowy naprawdę bardzo mile nas zaskoczył. Film jest śliczny, dynamicznie zmontowany i chociaż widzieliśmy go już wiele razy, za każdym razem zaskakuje nas czymś nowym, jest jednocześnie śmieszny i pełen wzruszeń, natomiast zdjęcia – doskonale wyczucie chwili i uchwycenie najcenniejszych momentów … no i te kolory… Rodzina i znajomi są zachwyceni efektem Waszej pracy, my natomiast mamy piękną pamiątkę z tego wyjątkowego dnia.
Iwona & Piotr
Dziękujemy ekipie firmy IdMultimedia, za kompleksową oprawę medialną naszego ślubu i wesela. Od pierwszego spotkania nie mieliśmy wątpliwości, że dokonaliśmy właściwego wyboru, a potwierdzeniem tego są piękne, kolorowe i spontaniczne zdjęcia ślubne i film. Podczas oglądania zmontowanego filmu przeżywaliśmy to tak jakbyśmy byli znowu na naszym weselu tym razem jako goście patrzący z boku na całe wydarzenie.
Monika & Patryk
Znaleźliśmy IdMultimedia całkiem przypadkiem i przy pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to był dobry wybór! Bliżej zapoznaliśmy się przy nagrywaniu naszego filmu niespodzianki dla rodziców! Rewelacyjny kontakt, uśmiech, mnóstwo pomysłów i pełen profesjonalizm! ? Efekt wspólnej pracy, zaskoczył Nas ale przede wszystkim rodziców, którzy mają łzy w oczach za każdym razem kiedy go oglądają. Każde spotkanie, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, było w wesołej atmosferze! Film z Naszego najważniejszego dnia życia przekroczył Nasze oczekiwania i okazał się fantastyczną pamiątką, rodzina jak i znajomi są zaskoczeni jak przyjemnie i szybko się go ogląda i jak profesjonalnie został wykonany! Wracamy do niego z ciągłym uśmiechem na twarzach! Z całego serca i z czystym sumieniem polecamy usługi IdMultimedia, zarówno wideofilmowanie jak i fotografowanie!
Dziękujemy za zatrzymanie tych ważnych chwil w naszym życiu!
Kinga & Krzysiek
Firmę IdMultimedia znaleźliśmy przypadkiem szukając profesjonalnego fotografa, przeglądając różne oferty dostępne na rynku. Jak tylko zobaczyliśmy ich zdjęcia, od razu wpadli na w oko ? Bił z nich pełen profesjonalizm, głębia i z pewnością miały „to coś” czego szukaliśmy na nasz ślub i wesele. Miło byliśmy zaskoczeni kiedy okazało się, że mają pakiety również z wideofilmowaniem. To był strzał w dziesiątkę!
Dlatego ZDECYDOWANIE polecamy usługi (wideofilmowanie i zdjęcia ślubne) firmy IdMultimedia. Wszystko odbyło się profesjonalnie a jednocześnie w bardzo miłej atmosferze. Pracujący dla firmy fotografowie oraz operatorzy kamer doskonale znają się na swojej pracy a jednocześnie są osobami bardzo kontaktowymi. Do pierwszych efektów ich pracy jest bardzo mało uwag, więc cała operacja odbywa się praktycznie bez wysiłku. Nieocenionym ogniwem tej wspaniale zorganizowanej firmy jest Pani Ania, która spokojnie przyjmuje wszystkie uwagi i różnego rodzaju zachcianki i nawet jeżeli nie wszystko da się zrobić, to jest to tak uzasadnione, że nie ma żadnych konfliktowych sytuacji
Agata & Tomek
Przeglądając tysiące portfolio fotografów z różnych zakątków Polski trafiliśmy na galerię, którą obejrzeliśmy od A do Z. Galerię, dzięki której udało się poczuć emocje ludzi na nich uwiecznionych.
Przeszukując dalej stronę internetową firmy IdMultimedia dowiedzieliśmy się jak doskonały, pełny wzruszeń i uśmiechu może być reportaż ślubny.
Zaryzykowaliśmy…
Dnia 12.05.2012 pojawili się dwaj Panowie – fotograf i kamerzysta.
Od momentu wejścia do pierwszego domu rodzinnego wiedzieli co robić, nie przeszkadzali – byli wręcz niewidzialni aż do wyjścia z wesela.
Zastanawialiśmy się co z tego wyjdzie… jakie zdjęcia, jaki film. Czekanie było pełne nadziei i niepewności jak zostały uwiecznione chwile, które już nigdy się nie powtórzą.
Wystarczyło poczekać…
I …?
TAK!
Fotografie zaparły dech w piersiach! Zdjęcia ślubne , które nie mamy pojęcia, w którym momencie zostały zrobione są profesjonalne i mówią same za siebie.
Uwiecznione zostały emocje Nasze, Rodziców i wszystkich naszych gości za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni!
Film… został obejrzany milion razy – piękno, wzruszenie, łzy szczęścia i uśmiech od ucha do ucha!
Słowa tego nie opiszą wystarczy zajrzeć w galerię filmu i fotografii firmy IdMultimedia.
Polecamy! Polecamy! I jeszcze raz polecamy!
Asia & Tomek

Ten komentarz to opowieść o interesie prawdziwszym niż sama prawda, współpracy o której będziemy opowiadali wszystkim, a oni będą opowiadać swoim dzieciom i dzieciom ich dzieci. Kooperacja z IdMultimedia to gwarancja sukcesu i zadowolenia dla obu stron. Niczym nie skrępowana elastyczność i pełny profesjonalizm. Synergia klasyki z nowoczesnością. ?
Reasumując: Dzień był piękny, film cudowny, kamerzysta bardzo taktowny. Czuliśmy się przy Was jak starzy przyjaciele. Bez nacisków, zbędnych wrzasków należy Wam się burza oklasków!!!
Polecamy na 100%. Tak to powinno wyglądać.
Dziękujemy i pozdrawiamy.

Klaudia & Piotr
Naszą współpracę z IdMultimedia, a w szczególności z p. Anią oceniam wzorowo. Jest to firma profesjonalna, rzetelna i uczciwa.
Film w formie reportażu ślubnego okazał się fantastyczną sprawa. Film ślubny trwający 1,5h, ogląda się ciągiem, bez zbędnego przewijania „do przodu” jak to ma miejsce w przypadku filmów weselnych trwających po 3-4 h:) W ten sposób oglądający jest skupiony przez cały czas, nie jest sprawia wrażenia znudzonego:) natomiast za kulisami – świetna sprawa!
Pani Ania wykazała się anielska cierpliwością, robiąc poprawki do naszego filmu:)
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że to właśnie IdMultimedia uwieczniła Nasz Dzień!
Pani Aniu – bardzo dziękujemy za wszystko!:))
Ania & Kamil
Przez długi czas szukaliśmy firmy, której powierzylibyśmy upamiętnienie naszego ślubu i wesela. Żona znalazła tą firmę pośród wielu jakie obecnie są na rynku, z których ofertami się zapoznawaliśmy. Oferta Państwa firmy była bardzo zachęcająca pod względem ceny jak również tego, że obejmowała wszystko co chcieliśmy tj. film, zdjęcia oraz sesję plenerową plus dodatkowe rzeczy jak strona internetowa ze zdjęciami czy album fotograficzny. Efekt końcowy był dla nas bardzo dużym zaskoczeniem. Ilość zdjęć, a co najważniejsze ich jakość, oraz momenty, które zostały wyłapane zarówno na zdjęciach jak i filmie przeszły nasze oczekiwania. Poziom współpracy przy wdrażaniu naszych pomysłów w filmie i zdjęciach był na wysokim poziomie. Kilka naszych uwag dotyczących drobnych szczegółów została odczytana przez montażystę z doskonałym wyczuciem. Dodatkowa strona internetowa którą wykonało dla nas IdMultimedia była wykonana idealnie i ucieszyła niejednego z naszych gości którzy mogli oglądać zdjęcia w bardzo krótkim czasie od dnia ceremonii. Otrzymaliśmy od Państwa wspaniałą pamiątkę na całe życie. Dziękujemy za wszystko jeszcze raz.
Dominika & Piotrek
Dzień naszego ślubu był dla nas wyjątkowy. Materiał zrealizowany przez IdMultimedia doskonale oddaje chwile, które wtedy przeżywaliśmy. Zdjęcia ślubne są przepiękne, wzruszające i ciekawie uchwycone. Dziękujemy za profesjonalizm i atmosferę, dzięki którym będziemy mieli pamiątkę na całe życie.
Polecamy!!!
Agnieszka & Tomek
Chcieliśmy jeszcze raz bardzo bardzo serdecznie podziękować za wszystko, za wielką pracę jaka wykonaliście dla nas. Przyznajemy to z nieukrywanym podziwem dla ludzi, którzy przyczynili się do tego żeby to wspomnienie o naszym weselu było wyjątkowe. Było rewelacyjnie. Wszystko na czas, wszystko w jak najlepszym porządku. Wszyscy nasi goście, nawet ci zwykle bardzo krytyczni, byli zachwyceni profesjonalizmem, szybkością i efektem Państwa pracy

Całość poszła zgodnie z planem. Bardzo dobrym i bardzo chwalonym przez naszych gości pomysłem był pokaz na kilku ekranach naszych rodzinnych zdjęć z dzieciństwa i młodości, oraz naszych Rodziców. Wiele osób nie kryło wzruszenia mogąc dzięki temu wspomnieć o tym jak to kiedyś bywało….Ogromnym pozytywnym zaskoczeniem dla naszych gości było pojawienie się naszych pierwszych zdjęć ze ślubu już w kilka godzin po ślubie i ich prezentacja na rozstawionych ekranach. Dziękujemy tez za wysiłek i sukces w realizacji szybkiego wywołania naszego zdjęcia dla Gości, którym mogliśmy przekazać je na pamiątkę. Czuliśmy i widzieliśmy że uczyniliście Państwo wszystko żeby tą wyjątkową dla nas imprezę, uwiecznić tak, żebyśmy za każdym razem kiedy oglądamy przygotowane materiały, mogli przeżywać TEN dzień z ogromną przyjemnością. Bardzo dziękujemy wszystkim z Państwa Zespołu, którzy stworzyli dla nas film, zdjęcia i fotoksięga. Świetnym pomysłem są wplecione w film życzenia od gości, również krótkie reporterskie streszczenie wydarzeń TEGO dnia to bardzo dobry pomysł. Fotoksięga wprawiła w zachwyt i duże zaskoczenie wszystkich, którzy już ją obejrzeli – bo rzeczywiście zachwyca i technika zdjęć i sposób ich rozmieszczenia.

Bardzo dziękujemy za wyrozumiałość dla nas i cierpliwość do nas całej ekipie – człowiek w lekkim stresie w takim dniu nie zawsze jest cierpliwy, ale przetrwaliście to Państwo ? szczególne podziękowania dla fotografa (fotografia ślubna) za poświęcone godziny i mnóstwo świetnych pomysłów i trochę poświęcenia w trakcie naszej prawie czterogodzinnej sesji plenerowej. Jeszcze raz pozdrawiamy bardzo serdecznie i bardzo bardzo dziękujemy za wszystko.

Ewelina & Przemek
Dziękujemy Wam, że pomimo wielkiego stresu jaki towarzyszył nam w dniu naszego ślubu, staraliście się rozluźniać atmosferę i wywołać uśmiech na naszych twarzach. Dokładnie wiedzieliście jak oddać realne emocje towarzyszące chwilom, tym wzniosłym i tym zwyczajnym. Dzięki Ali i Piotrowi mamy najwspanialszą pamiątkę z najważniejszego dnia naszego życia! Uchwyciliście klimat, emocje, i to, czego sami nie zauważaliśmy w danej chwili. Dziękujemy Wam za świetną i profesjonalną współpracę!
Gosia & Mateusz
Profesjonalizm IdMultimedia, z jakim spotkaliśmy się już przy pierwszym spotkaniu, przełożył się na niesamowicie fachowy materiał filmowy i fotograficzny z Naszej Uroczystości.

Cieszymy się, że wybralismy wlaśnie Państwa, zdajemy sobie sprawę, że mamy cudowną pamiatkę z tego pięknego dnia na całe życie ? nie tylko my jesteśmy zachwyceni, ale rownież nasze Rodziny i Znajomi.

Marzena & Kuba
Było piękne, słoneczne, sobotnie popołudnie. Każdy z nas czuł, że to wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju chwila. Serce jakoś tak inaczej biło, a ręce trzęsły się jak przed ważnym egzaminem w życiu. Wszystkie te emocje, uśmiech na twarzy oraz zdenerwowanie zostały uwiecznione na zdjęciach oraz filmie. Dzięki IdMultimedia powrót do tych cudownych chwil zawsze będzie wyjątkowy i magiczny. Mamy nadzieję, że każdy kolejny nasz wspólny dzień będzię tak kolorowy jak te zdjęcia i tak piękny jak nakręcony film. Jeszcze raz dziękujemy i na pewno będziemy powracać do tych wspomnień z uśmiechem na twarzy i ciepłem w sercu.
Magda & Krzysiek
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za współpracę. Film jest wspaniały, wzruszający.. Brak jest słów, żeby opisać nasze emocje po obejrzeniu.
Zdjęcia niesamowite, naprawdę fantastyczne. I wszystko bardzo wysokiej jakości, zrobione elegancko i ze smakiem.
Materiał, który otrzymaliśmy, jest cudowną, niezastąpioną pamiątką! Warto było poczekać ? Bardzo dziękujemy! ?
Ania & Giuseppe
Wspaniała i szybka obsługa, profesjonalna praca w trakcie wesela, zarówno reportaż jak i zdjęcia na bardzo wysokim poziomie. Serdecznie polecamy, na pewno nie będziecie żałować ani jednej złotówki:)
Julia & Jakub
W życiu cenimy profesjonalizm i jakość. Dlatego starannie wybieraliśmy firmę, która zagwarantuje usługi na wysokim poziomie. IdMultimedia to doskonały wybór. Otrzymaliśmy przepiękne zdjęcia wraz z filmem. Wiernie odzwierciedlają nasze emocje towarzyszące nam w czasie ślubu i wesela. Ekipa filmowa i fotograficzna była niezauważalna, w sposób bardzo dyskretny rejestrowała chwile przygotowań i ceremonię. Sesja w plenerze również była niezapomnianym, pięknym przeżyciem. Polecamy tę firmę wszystkim, którym zależy na rzetelnej usłudze.
Erna & Darek
Ekipa IdMultimedia stanęła na wysokości zadania w dniu naszego ślubu, jak i na sesji plenerowej. Profesjonalizm, zaangażowanie i elastyczność ujęły nas od pierwszej chwili. Kamerzysta i fotograf trafili w nasz gust w 100%, może to ukryte zdolności czytania w myślach nas – Młodych, a może to intuicja ? Trudno nas zadowolić „przeciętnością”, tym bardziej dziękujemy i gratulujemy fantastycznych, kreatywnych ludzi.
Sylwia & Wojtek
Bardzo chcielibyśmy Państwu podziękować za album i film… jest to po prostu majstersztyk…. cała rodzina i przyjaciele są oczarowani naszym filmem, wszyscy zgodnie mówią, że jest zupełnie inny od tych, które widzieli do tej pory, nawet nasi angielscy przyjaciele są pod dużym wrażeniem Państwa pomysłowości i kreatywności – wszystkim się wydaje, ze oglądają film w kinie, tak żeście to pięknie zmontowali. Musimy powiedzieć, że podczas pierwszych miesięcy przygotowań do ślubu nawet nie chciałam słyszeć o filmowaniu tego dnia, z filmem z wesela zawsze kojarzyły nam się kiczowate i nudne nagrania zrobione przez jakiegoś podpitego wujka; aż znalazłam Państwa stronę i się przekonaliśmy – i to była jedna z najlepszych decyzji jakie podjęliśmy. Dzięki Państwu możemy wracać do najpiękniejszego dnia w naszym życiu bez końca….
Karolina & Karol
Dzień naszego ślubu, był najpiękniejszym dniem naszego wspólnego życia. Emocje, świetne humory, piękna pogoda to elementy, które sprawiły, że był on jeszcze bardziej wyjątkowy. Firma IdMultimedia sprawiła, że każdego dnia możemy z radością i wzruszeniem przypomnieć sobie dosłownie każdą minutę tamtego majowego popołudnia i wieczoru. Wszyscy pracownicy firmy, z którymi współpracowaliśmy byli niesamowicie pomocni, ale przede wszystkim bardzo zdolni. Zarówno zdjęcia ślubne, jak i reportaż filmowy są po prostu perfekcyjne. Bardzo Państwu dziękujemy za te piękne chwile, które dzięki Wam będą nam towarzyszyły do końca życia.