FAQ
2 grudnia, 2013

Wideofilmowanie Warszawa

Wideofilmowanie Warszawa nad Wisłą

Zapraszamy do obejrzenia naszej kolejnej pracy którą nazwaliśmy Wideofilmowanie Warszawa nad Wisłą. Pogodny i radosny – taki był dzień ślubu Marioli i Michała i taki też jest klip ślubny. Dużo uśmiechu, fajna muzyka i ludzie – atmosfera świetnej zabawy udzielała się i nam 🙂 Pracowaliśmy naprawdę bardzo ciężko przy stworzeniu tego teledysku, ale było warto. To co go wyróżnia tą Młodą Parę to ich niegasnący uśmiech na twarzy 🙂

Życzymy miłego oglądania i wiecznego uśmiechu!

 

Interesuję Was aspekty techniczne ? 

Materiał filmowy został zarejestrowany aparatami w potocznie zwanej technologii filmowania dslr czyli lustrzankami lub aparatami.. Wykorzystaliśmy cały możliwy zakres obiektywów. Pragnę przypomnieć iż korzystamy tylko i wyłącznie z obiektywów firmy Canon i Zisse tylko o doskonałych parametrach jasności. Następnie materiał zgrywamy i importujemy do programu Sony Vegas Pro 12 oraz Adobe After Effect. Montaż to już godziny pracy, poszukiwania pomysłów i rozwiązań, które pozwolą osiągnąć efekt zgodny z oczekiwaniami Pary Młodej. Co dalej ? No właśnie dalej to proces akceptacji przygotowanego przez nas materiału przez Parę Młodą.

Gdzie pracujemy ?
Zajmujemy się wideofilmowaniem na terenie Warszawy jak i całej Polski. Pracujemy dojeżdżając do Klientów. Mamy także realizacje zagraniczne, pozwalające nam poznawać nowe świetne miejsca na zagraniczne planery ślubne. Ceny są jednakowe i różnią się jedynie kosztami dojazdu. Wybierając jeden z naszych pakietów decydujecie się na ponadprzeciętny poziom obsługi i realizacji Waszej pamiątki ślubnej. Nas nakręca Wasza satysfakcja, uśmiech na twarzy oraz Wasze rekomendacje dla nas. Osiągamy ZEN poprzez Waszą satysfakcję.

Gdzie się mieścimy ?
Warszawa, ul. Szulborska 3/5 lok. 158 tutaj też możecie zobaczyć nasze prace, zapoznać się znaszym studiem i załogą, która tutaj pracuje. Jest to też dokonały moment, aby opowiedzieć nam o Waszym idealnym filmie ślubnym ? Zapraszamy.

Wideofilmowanie w Warszawie nad Wisłą

OSTATNIE WPISY