FAQ
8 listopada, 2010

Otrzymaliśmy dofinansowanie z UE

Otrzymaliśmy dofinansowanie z UE

Otrzymaliśmy dofinansowanie z UE- Europejski Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. Środki finansowe przeznaoczne są na rozwój i podniesienie konkurencyjności naszego przedsiębiorstwa poprzez  zakup sprzętu filmowego i fotograficznego, jak również system bezprzewodowej transmisji obrazu i dźwięku. Zakupiliśmy również najnowsze stacje montażowe Apple Mac Pro oraz oprogramowanie do montażu wideo Final Cut Pro. To zapewnia iż wideofilmowanie jakie oferujemy będzie na najwyższym poziomie.

Komputery jak i program montażowy wykorzystywane są w komercyjnych produkcjach filmowych i studiach telewizyjnych m.in. TVN 24. Stacje montażowe Apple Mac Pro są najnowszymi komputerami na rynku posiadającymi 24 rdzenie, które powodują kilkunastokrotne przyspieszenie pracy montażowej. W chwili obecnej posiadamy kamery  obsługujące format XDCAM HD, pozwalające na zapis materiału w rozdzielczości  pełnego  Full HD (1920×1080 pikseli) całości dopełnia fakt wykorzystywania wraz z kamerami oryginalnych rekorderów dyskowych firmy Sony gwarantujących bezpieczeństwo danych.

Dzięki powyższym inwestycjom możemy świqadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Otrzymaliśmy dofinansowanie z UE

OSTATNIE WPISY