FAQ
Czerwiec 8, 2012

Filmowanie lustrzankami. Nowe klipy ślubne

Filmowanie lustrzankami. Nowe klipy ślubne

Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować filmowanie lustrzankami. Nowe klipy ślubne, czyli fragment naszej najnowszej produkcji, czołówkę filmu Kasi i Huberta. Zawarte w niej zostały zarówno ujęcia z dnia ślubu, pleneru jak również krótkie wywiady. Całość oceńcie sami :). Całość zrealizowana w technice potocznie zwanej filmowanie lustrzankami.

Więcej czołówek możecie obejrzeć w galerii video

 

Filmowanie lustrzankami nowe Klipy ślubne

potocznie zwane filmowanie aparatami – polega na rejestracji materiałów wideo ze ślubu poprzez wysokiej klasy aparaty fotograficzne – w naszym przypadku marki Canon 5D Mark III- które oprócz funkcji wykonywania zdjęć doskonale rejestrują materiały wideo w jakości Full HD (1920×1080). Film ślubny nagrany aparatami posiada doskonałe odwzorowanie barw, niespotykaną ich dynamikę i rozpiętość. Typowe kamery wideo nawet te profesjonalnie w przedziale do około 100 000 zł nie są w stanie zarejestrować w tak doskonały sposób materiałów filmowych.

Wiele firm podjęło się zadania rejestracji filmu ślubnego aparatami – niemniej sam aparat to nie wszystko. Wiele firm posiłkuje się sprzętem posiadając niskiej jakości obiektywy, które niestety nie są w stanie zarejestrować w sposób doskonały obrazu. Staramy się cały czas podkreślać iż my pracujemy tylko i wyłącznie na najwyższej klasy obiektywach firmy Canon o doskonałych parametrach światła. To pozwala nam w sposób wyraźny odróżnić się od konkurencji.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami i zapoznania się z większą ilością zarejestrowanych przez nas materiałów wideo.

Filmowanie lustrzankami. Nowe klipy ślubny

OSTATNIE WPISY