FAQ
8 czerwca, 2012

Filmowanie lustrzankami. Nowe klipy ślubne

Filmowanie lustrzankami. Nowe klipy ślubne

Dzisiaj chcemy Wam zaprezentować filmowanie lustrzankami. Nowe klipy ślubne, czyli fragment naszej najnowszej produkcji, czołówkę filmu Kasi i Huberta. Zawarte w niej zostały zarówno ujęcia z dnia ślubu, pleneru jak również krótkie wywiady. Całość oceńcie sami :). Całość zrealizowana w technice potocznie zwanej filmowanie lustrzankami.

Więcej czołówek możecie obejrzeć w galerii video

 

Filmowanie lustrzankami nowe Klipy ślubne

potocznie zwane filmowanie aparatami – polega na rejestracji materiałów wideo ze ślubu poprzez wysokiej klasy aparaty fotograficzne – w naszym przypadku marki Canon 5D Mark III- które oprócz funkcji wykonywania zdjęć doskonale rejestrują materiały wideo w jakości Full HD (1920×1080). Film ślubny nagrany aparatami posiada doskonałe odwzorowanie barw, niespotykaną ich dynamikę i rozpiętość. Typowe kamery wideo nawet te profesjonalnie w przedziale do około 100 000 zł nie są w stanie zarejestrować w tak doskonały sposób materiałów filmowych.

Wiele firm podjęło się zadania rejestracji filmu ślubnego aparatami – niemniej sam aparat to nie wszystko. Wiele firm posiłkuje się sprzętem posiadając niskiej jakości obiektywy, które niestety nie są w stanie zarejestrować w sposób doskonały obrazu. Staramy się cały czas podkreślać iż my pracujemy tylko i wyłącznie na najwyższej klasy obiektywach firmy Canon o doskonałych parametrach światła. To pozwala nam w sposób wyraźny odróżnić się od konkurencji.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z nami i zapoznania się z większą ilością zarejestrowanych przez nas materiałów wideo.

Filmowanie lustrzankami. Nowe klipy ślubny

OSTATNIE WPISY