FAQ
28 grudnia, 2012

Filmowanie aparatami. Nowe teledyski

Filmowanie aparatami. Nowe teledyski

Zapraszamy do zapoznania się z dwoma klipami ze ślubu i wesela Ani i Maćka, do zaprezentowania mamy czołówkę oraz świetny lipdub- całość została zrealizowana jako tzw. filmowanie aparatami. Nowe teledyski.

Tonight’s Gonna Be a Good Night LIPDUB ŚLUBNY  

 

 Ania & Maciek klip ślubny

 

Filmowanie aparatami

Filmowanie aparatami to nowoczesny sposób rejestracji filmu ślubnego. Jak sama nazwa wskazuje odbywa się to poprzez aparaty – w naszym przypadku są to aparaty marki Canon 5D Mark III wraz z zestawami wysokiej jakości obiektywów marki Canon o bardzo dobrych parametrach światła.
Jak odbywa się takie filmowanie lustrzankami – bardzo podobnie do typowego wideofilmowania niemniej główna różnica polega na tym iż zawsze pracuje dwóch operatorów. Jeden posiada bardziej mobilny zestaw do realizacji nagrań oraz drugi, który odpowiada za stabilne ujęcia. Zawsze pracujemy na statywach czy monopodach, które wpływają na to iż ujęcia są stabilne wtedy jak mają być stabilne oraz dynamiczne wtedy kiedy mają być dynamiczne. W przypadku pracy w większej grupie 3-4 operatorów zawsze wykorzystujemy system łączności, tak aby zapewnić najbardziej optymalne ujęcia i tak to wszystko zrealizować, aby żadne ujęcia nam i Wam nie uciekły. W trakcie pracy korzystamy także z tzw. jazd kamerowych – dzięki którym możemy rejestrować najazdy, odjazdy, przejazdy itd.

Jeżeli interesuje Was bardziej ten temat lub chcielibyście zobaczyć więcej z naszej pracy – koniecznie musimy się spotkać w naszym biurze gdzie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania, oraz zaspokoimy Waszą ciekawość.

Filmowanie aparatami. Nowe teledyski

OSTATNIE WPISY